Posts by Category: Auto

auto skelbimai, signalizacijos, parktronikai, 1,2,3 lygio signalizacija.

Kaip greitai išsinuomoti automobilį Vilniuje

August 30, 2019

Kaip greitai išsinuomoti. Susiruošę aplankyti Vilniuje, pirmoje eilėje bando apsispręsti, kuri transporto priemonė būtų patogiausia. Nuomojami automobiliai sostinėje traukia labiausiai ir pritraukia ženkliai daugiau paslaugų vartotojų, nei taksi ar viešas transportas. Toks pasirinkimas leidžia mobiliai ir greitai aplankyti visas norimas vietas sostinės teritorijoje.

Kaip greitai išsinuomoti

automobiliu nuoma vilniuje

Toks klausimas gali kilti iškart, todėl svarbi kiekviena informacijos detalė. Tad, kaip gi išsinuomoti automobilį Vilniuje? Yra keli patarimai ir būdai, kad tai galima padaryti itin sklandžiai, gali būti ir pigiau.

  • Atlikti paslaugų teikėjų paiešką Google paieškos sistemoje. Tereikia suvesti automobilių nuoma Vilniuje ir nustebsite, kiek daug pasiūlymų Jums pateiks sistema;
  • Iš visų pasiūlymų teks pasirinkti kelis ir juos palyginti tarpusavyje. Sutikite, kad kaina neturėtų būti veiksnys į kurį reikėtų žiūrėti pirmoje eilėje. Pradžioje, susiraskite patikimą partnerį, kuris Jums išnuomos automobilį itin palankiomis sąlygomis;
  • Kaip greitai išsinuomoti? Susipažinkite su nuomos punkto bendrovės keliamais reikalavimais ir atitikite juos visus. Tai gali būti amžiaus atitikimas, vairavimo stažas ir kiti reikalavimai pagal poreikį. Atitikus reikalavimus, užpildote užklausos formą ir kelių mygtukų paspaudimu išsiunčiate elektroniniu būdu.

Galimi ir nuomos trukdžiai

Esant dideliam nuomos poreikiui Vilniuje atsiranda ir nedideli nuomos trukdžiai. Jie yra įvairūs, kiek nuomojančių automobilių asmenų, tiek gali kilti ir trukdžių ar net sunkumų.

  1. Didžiausias sunkumas gali kilti prieš išsinuomojant automobilį, kad norėdami tai padaryti tą pačią dieną kai nusprendėte, mašinos tiesiog nerasite. Automobiliai yra leidžiami į apyvartą, todėl nėra laikomi kaip auto salone vitrinose laukiant, kol Jūs sugalvosite išsinuomoti vieną jų. Tą pačią dieną planuojantys išsinuomoti priemonę gali nusivilti. Esant tokiam transporto priemonių poreikiui sostinėje, automobilio nuomai gali tekti laukti net kelias dienas;
  2. Jei planuojate automobilio nuomą ilgesniam laikotarpiui naudinga paieškas pradėti iš anksto. Kadangi Vilnius yra traukos turistams numeris vienas, todėl jų taikiniais tampa ir siūlomi išsinuomoti automobiliai. Tai reiškia, kad kelioms dienoms į sostinę atvykstantys taip pat ketina išsinuomoti priemonę trumpam laikotarpiui. Tad nebelieka priemonių tiems, kurie tikisi pasinaudoti nuomos paslauga ilgesniu laikotarpiu.

kaip greitai išsinuomoti

Nesklandumų galima išvengti

Iš anksto planuojant nuomos paslaugą labai svarbu įvertinti visas savo galimybes.

  • Apsispręskite iš anksto, kurį automobilį nuomositės;
  • Pasirinkite tinkamą nuomos terminą;
  • Susipažinkite su visomis auto nuomos sutarties sąlygomis;
  • Laikykitės visų susitarimų.

Tokiu būdu išvengsite ne tik nesusipratimų, bet ir papildomų mokesčių.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt

808 views

Išmokti vairuoti sostinėje padeda automokyklos

February 16, 2015

Išmokti vairuoti sostinėje padeda automokyklos

Automokyklos Vilniuje
Nusprendus, kad jau laikas gauti vairuotojo pažymėjimą reikia išsirinkti tinkamą mokymo įstaigą. Tuomet prasideda paieškos ir ieškomos automokyklos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. O jei padarėte KET pažeidimą ir Jums yra atimta teisė vairuoti, tokiu atveju po visą sostinę teks ieškoti, kur teikiami papildomi kursai vairuotojams, kurie dar kitaip vadinami prasižengusiais. Tam, kad nesuklysti ir pasirinkti gerus mokytojus bei vairavimo instruktorius reikia žinoti pačius svarbiausius pasirinkimo kriterijus, ir patarimus.
Pats svarbiausias patarimas – rinktis ne pagal kainą ar vietą. Labai svarbu, kad vairavimo mokykla turėtų teisę vykdyti norimos įgyti kategorijos transporto priemonių vairuotojų pirminį apmokymą. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia C kategorijos, tai verta išsiaiškinti ar pasirinkta mokykla turi tam teisę. Paprasčiau su B kategorija, kuri yra pati populiariausia. Dėl jos iškyla mažiausiai neaiškumų. Sekantis pasirinkimo etapas gali būti kainos ir vietos tinkamumas. Išsiaiškinkite, kiek kainuos kursai bei pasidomėkite, kiek jie kainuoja kitose mokyklose. Vieta – tampa vienu iš svarbiausių kriterijų renkantis kursus. Kuo ji arčiau gyvenamosios vietos ar darbovietės, tuo patogiau besimokančiajam, nes taupomas laikas ir pinigai transportui.
Kitas svarbus kriterijus bus aktualus tiems, kurie nori kaip įmanoma greičiau gauti vairuotojo pažymėjimą. Pavyzdžiui, pasirinktos automokyklos Vilniuje pamokos prasidės po savaitės, nes grupės į ją surenkamos labai greitai. Kita mokykla galbūt grupę surinks tik po mėnesio. Taigi, svarbu pasiteirauti kada galėsite pradėti mokytis. Nepamirškite pasirinkti tinkamo laiko ir dienų. Be to, kai kurios automokyklos sudaro puikias sąlygas individualiai pasirinkti tvarkaraštį.
Vairavimo kursai yra sudaryti iš teorijos pamokų ir praktinių vairavimo pamokų. Pasidomėkite kokie instruktoriai ir mokytojai jus mokys. Taip pat kaip vyks teorijos ir praktikos egzaminas, kurie organizuojami mokymo įstaigoje. Tik sėkmingai išlaikius šiuos egzaminus bus galima registruotis į VĮ „Regitra“.
Kai kuriems svarbūs ir kiti kriterijai renkantis, kuri automokykla jiems tinkamiausia. Pavyzdžiui, galbūt jūs neturite laiko eiti pas gydytojus, laukti eilėje ir gauti sveikatos patikrinimo pažymą? Tuomet aktualu taps tai, kad vairavimo mokykloje būtų galimybė išklausyti paskaitas ir tuo pat metu į įstaigą pasikviesti gydytojai patikrintų jūsų sveikatos būklę. Sutaupysite labai daug laiko gaudami sveikatos patikrinimo pažymą toje pačioje mokykloje. Taip pat galima paminėti ir pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimus. Dažniausiai jie išduodami mokymo įstaigoje, tačiau, kad nenutiktų priešingai, verčiau pasidomėkite apie tai iš anksto. Žinoma, kad kiekvienas būsimasis vairuotojas turi savo kriterijus pagal kuriuos jis ketina rinktis vairavimo mokyklą, tačiau šiame straipsnyje yra išvardinti patys svarbiausi, kurie aktualūs mokiniams.

Papildomi vairuotoju kursai.

4295 views

Vairavimo kursai Vilniuje su aukšta mokymo kokybe

November 30, 2014

Vairavimo kursai Vilniuje su aukšta mokymo kokybe

Nusprendus, kad norite vairuoti automobilį jūs turite pasirinkti vairavimo mokyklą. Daugiausia siūlomi vairavimo kursai Vilniuje. Taip pat daug vairuotojų parengiama ir Kaune. Kituose miestuose jų mažiau, tačiau ir miestai čia mažesni, todėl natūralu, kad ir norinčiųjų vairuoti yra mažiau. Norint rasti gerus vairavimo kursus organizuojančią mokyklą, reikės šiek tiek pasistengti, bet automokyklos Vilniuje ilgai ieškoti nereikės. Jas galima suskirstyti į gerai žinomas, kurių pavadinimas dažnai sutinkamas įvairiose srityse ir tas, kurių nežinote. Ieškant geriausios reikėtų surasti jau pasirinktą mokyklą lankiusius vairuotojus. Pasiteiraukite, kas jiems patiko, o kas ne pasirinktoje įstaigoje. Nemanykite, kad neigiami atsiliepimai ir nuomonės yra visuomet blogai. Visuomet reikia įvertinti ir tai, kas rašoma. Pavyzdžiui, blogas atsiliepimas apie pasirinktą instruktorių gali būti parašytas dėl to, kad mokinys nesugebėjo iš pirmo karto išlaikyti valstybinio egzamino. Juk dėl to gali būti kaltas pats besimokantis, kuris neskyrė pakankamai laiko pamokoms ar patiriamas stresas, kuris gali net ir geriausią mokinį priversti pasimesti ir padaryti klaidų.

Papildomi užsiėmimai

Tiems, kuriems sunkiai įsisavinama kelių eismo taisyklių taikymo kelyje medžiaga Manoket.lt KET bilietai padės palengvinti mokymosi procesą. Profesionalių instruktorių paruošti KET testai padeda lengviau perprasti kelių eismo subtilybes ir jas pritaikyti sprendžiant užduotis. Tokiu būdu dar labiau padidinama tikimybė teorijos egzamino išlaikymui.

Naudinga pasidomėti:

Šiuo metu siūlomi įvairūs vairuotoju kursai Vilniuje. Pasirinkite tuos, kuriuose yra tinkama jums vairavimo kategorija ir mokymo programa. Į tai įeina ir laikas, kuris skirtas teorinėms žinioms ir praktiniams įgūdžiams. Taip pat pasiteiraukite, kiek kainuos papildomos vairavimo pamokos, jeigu jums jų prireiktų. Kitas aktualus klausimas – vairavimo kursų kaina. Kainos yra įvairios. Galima rasti kursus, kurie kainuos apie 1000 litų, ir tokius, kurie kainuos apie kelis tūkstančius litų. Šiuo metu nesudėtinga palyginti vairavimo mokyklų pateikiamas kainas, kurios yra jų interneto svetainėse. Profesionalumas, kuris būtinas yra pats svarbiausias renkantis, kur lankyti mokymus. Pasirinkę gerus specialistus jūs puikiai išmoksite ne tik taikyti KET žinias, bet ir saugiai vairuoti kelyje. Ne mažiau svarbu ir transporto priemonės, kuriomis jūs mokysitės vairuoti. Atsižvelkite į tai ar jums jos tinkamos. Taip pat reikia atminti, kad pavyzdžiui, laikant B kategorijos vairavimo teises galima pasirinkti ar norėsite įgyti vairuotojo pažymėjimą, kuris leis vairuoti automobilį su automatine ar su mechanine pavarų dėže. Nuo to priklauso ir automobilio pasirinkimas. Taigi, kaip bus mokomi būsimieji vairuotojai priklauso ir jų įgyti įgūdžiai. Jei mokymosi metu suformuojami teisingi, tai galima didžiuotis į kelius išleidus saugumą ir taisykles vertinančius vairuotojus. Visai kitokia situacija bus, kuomet jie netinkamai parengiami. Klaidos gali būti itin skaudžios ir neištaisomos. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti mokytojus bei instruktorius.

Vairavimo pamokos Vilniuje.

Straipsnis parašytas: 2014-11-30

75383 views

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems

November 27, 2014

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems
Daugybė pervežimų įmonių užsiima įvairių krovinių pervežimu. Tai prekybos dalis, be kurios šiuo metu mums sunku įsivaizduoti šiuolaikinę vartojimo sritį. Ne veltui vis populiaresni c kategorijos kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose mažesniuose miestuose.
C kategorijai priskiriami visi krovininiai automobiliai, kurių masė yra didesnė kaip 3,5 tonos. Taigi, jei norite vairuoti tokią transporto priemonę, tai turite baigti kursus ir jūsų vairuotojo pažymėjime atsiras C kategorijos atžyma. Tiesa, tai galima daryti tik tiems, kurie yra sulaukę 21 metų amžiaus. Jaunesniems ši kategorija nesuteikiama.
Kartais galime išgirsti pasakymų, kad nuo vairavimo mokyklos pasirinkimo priklauso tai, kaip jūs išmoksite vairuoti. Apie tai ar tai yra tiesa, ar ne galima diskutuoti, tačiau diskusijos užsitęstų. O štai prakalbus apie tai, kad būtina rinktis profesionalius instruktorius ir mokytojus galima vienareikšmiškai pasakyti, kad tai yra tiesa. Pagalvokite, kas nutiktų, jeigu ateitumėte mokytis vairavimo pas visiškai su tuo nesusidūrusį žmogų. Jums nebūtų suteiktos nei tinkamos KET teorinės žinios, nei įgytumėte reikiamų vairavimo praktinių įgūdžių. Nusprendus, kad jums reikalingi c kategorijos kursai Vilniuje, turite atidžiai pasirinkti, kam patikėti savo pinigus, nes už panašią kainą galite gauti itin profesionalius mokymus arba tokius, kurie nesuteiks didelės naudos.
Ar žinote, kaip atskirti gerą vairavimo mokyklą nuo prastos? Svarbu įsitikinti tuo, kad ji vykdo veiklą oficialiai. Taip pat galima paieškoti apie ją atsiliepimų ar paklausinėti vairavimo teises turinčių pažįstamų bei draugų. Kartais pakanka peržvelgti, kas dirba mokymo įstaigoje ir pamačius, kad čia paslaugas teikia profesionalai – neverta dvejoti dėl pasirinkimo. Dažnai vairuotojai, kurie jau turi B kategorijos teises nusprendžia, kad laikas įgyti daugiau žinių bei gauti reikiamas kategorijas. Pavyzdžiui, nusprendus, kad norite vairuoti krovininę transporto priemonę pasirinksite C kategorijos kursus. Ieškodami kur mokytis, galite kreiptis į tą pačią vairavimo mokyklą, jei ji vykdo veiklą ir jums patiko mokymo lygis. Jei to nėra, tai teks ieškoti naujos vairavimo mokyklos ir ten baigti kursus.
Pervežti krovinius yra labai atsakingas darbas. Tinkamai išmokus reikiamų žinių bus paprasta jį atlikti, todėl KET taisyklės ir vairavimo įgūdžiai yra labai svarbūs. Saugus vairavimas tam skirtos transporto priemonės užtikrina ir kitiems eismo dalyviams saugumą. Rinkitės profesionalius mokytojus ir jie to jus išmokys, o jūs jausitės užtikrintai kelyje vairuodami krovinines transporto priemones.

CE kategorija Vilniuje.

Straipsnis parašytas: 2014-11-27

6922 views

Savo transporto priemonę saugokite su auto signalizacija

September 09, 2014

Savo transporto priemonę saugokite su auto signalizacija
Šiuo metu yra daugybė būdų kaip apsaugoti savo automobilį nuo vagysčių ir įsilaužimo. Montuojamos auto signalizacijos neapsaugos jo nuo bet kokio įvykio, tačiau padės kuo greičiau pastebėti pažeidimą ir atitinkamai į jį sureaguoti. Taip pat tai puiki prevencinė priemonė, nes vien apsaugos montavimas padeda atbaidyti daugelį nusikaltėlių.
Rinkoje siūloma labai daug įvairių modelių apsaugos sistemų, kad ir GSM, peidžerinė ar palydovinė. Todėl prireikus tampa sudėtinga greitai išsirinkti. Viskas priklauso nuo jūsų norimo pasiekti saugumo lygio. Kuo brangesnė transporto priemonė, tuo daugiau verta investuoti į signalizacijos pirkimą. Bet kuriuo atveju apsaugos sistema turi turėti bent jau pagrindines funkcijas. Tai signalas, kuris praneša apie galimus pažeidimus, variklio blokavimas ir reagavimas į smūgius. Norint galima pasirinkti ir papildomas funkcijas nuo programavimo nustatymų pagal jūsų poreikius iki dvipusio ryšio.
Kas svarbu renkantis signalizaciją? Būtina atsižvelgti į tai, kur bus laikomas automobilis. Pavyzdžiui, jei jis bus laikomas garaže ar toli nuo namų esančioje automobilių laikymo aikštelėje, tai neverta daug investuoti renkantis signalizaciją su garsiu garso ir šviesos signalu. Tokiu atveju pasirenkama peidžerinė autosignalizacija bus puikus sprendimas. Ji valdoma dvipusio ryšio valdymo pulteliu. Valdymas vyksta nuotoliniu būdu. Šiame pultelyje galima stebėti transporto priemonės būklę. Įsilaužimo atveju užblokuojamas užvedimas ir vagys negali nuvaryti automobilio, o gaunamas pranešimas leidžia kuo skubiau reaguoti į įsilaužimą.
Laikant transporto priemonę greta namų reikėtų pagalvoti apie tokią apsaugos sistemą, kuomet garsinis signalas duodamas tik nuo smūgių ir įsilaužimo, nes retas, kuris bus patenkintas nuolat suveikiančia signalizacija nuo stipresnio griaustinio ar katės. Ypatingai tuo neliks sužavėti kaimynai. Vertėtų pasirinkti apsaugos sistemą, kuri turi daug daviklių ir reaguoja į atidarytas dureles, kapotą, langą, dūžius ir t.t.
Signalizacijos skirstomos lygiais. Pati paprasčiausia bus III lygio, o pati geriausia – I. Taip pat derėtų pasikonsultuoti su draudimo vadybininku, kuri tinkama norint apdrausti automobilį KASKO draudimu. Daugelis renkasi signalizaciją pagal kainą. Verta atminti, kad kuo brangesnis ir vertingesnis automobilis, tuo reikia kokybiškesnės apsaugos sistemos. Konsultacija su apsaugos sistemos pardavėjais ir montuotojais gali padėti lengviau apsispręsti.
Nors nuo vagių sunku apsisaugoti, tačiau galima imtis visų galimų apsaugos priemonių ir apsunkinti jų įsilaužimą. Dažnai to pakanka, nes nenorima gaišti daug laiko ar papildomo triukšmo, kuomet suveikia signalizacija. Pasirinkus tinkamą apsaugos sistemą belieka jos montavimą patikėti specialistams ir džiaugtis saugumu.

Daugiau info ČIA.

Straipsnis įkeltas 2014-09-09

3334 views

Kaip paprasta signalizacija išgelbėjo mano automobilį

September 06, 2014

Kaip paprasta signalizacija išgelbėjo mano automobilį

Pasaulis yra margas ir pilnas didelių netikėtumų. Turint automobilį, nebūtinai ir naują, netikėtų situacijų gali iškrėsti ir tretieji asmenys, kaip sako draudimo bendrovės brokeriai.

Nuosavybės teise disponuoju ne naują automobilį, HONDA accord 2009 metų ir visiškai nesigailiu, kad vairuoju ne naują, nes šis automobilis yra tapęs labai svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Todėl pradėjau suprasti tuos žmones, kurie turi labai daug litų, bet važinėja su taip vadinamais “kibirais” 🙂

Bet papasakoti norėjau visai apie kitą situaciją, kuri gyvenime mane pamokė, kad pasitikėti signalizacijomis automobilyje verta.

Taigi, dar įsigijus automobilį man atsirado galvos skausmas, gal net didžiulis, nes iš savo gyvenimiškos praktikos negalėjau parinti kokios autosignalizacijos reikia ar būtina susimontuoti mano hondikei.

Na ką, yra autoservisai, pagalvojau iškart ir už kelių akimirkų jau buvau tarpduryje kažkokios bendrovės, kuri ale prekiavo signalizacijomis automobiliams. Kas čia tėra nusipirkti ir susimontuoti, pagalvojau, prieš užklausdamas pardavėjų, kiek kainuoja signalizacija. Po mano klausimo gražioms pardavėjoms, atgal gavau dar daugiau klausimų ir supratau, kad aš čia papuoliau į istoriją 🙂

Pardavėjos manęs klausinėjo, kokios signalizacijos aš norėčiau, pradėjo kalbėti apie kažkokius lygius, palydovus ir GSM, kad aš išklausęs jų supratau, jog šiandien signalizacijos neįsigysiu, nes galva nuo informacijos buvo išsipūtusi kaip arbūzas.

Nusprendžiau pasirinkti informaciją internetu. Pasėdėsiu, pasiskaitinėsiu ir apsispręsiu, pagalvojau sėsdamas prie kompiuterio. Kai suvedžiau GOOGLE paieškoje, kad man reikalinga signalizacija automobiliui, sistema man išmetė tiek daug nuorodų, tiek daug informacijos, kad net antrą kartą pagalvojau jos ir vėl papuoliau į istoriją. Bet paieška internetu vyko visai kitaip. Gal net lengviau nei maniau. Su žinojau, kad yra 1 lygio, 2 lygio ir 3 lygio signalizacija. Susipažinau ir su palydovine signalizacija bei jos funkcijomis, o apie GSM signalizaciją sužinojau, kad ji padeda nustatyti dar ir automobilio buvimo vietą vagystės atveju. Uh, kiek tų čia signalizacijų, o kurią pasirinkti, štai kur klausimas, paėmiau kelis žodžius mintyse iš pjesės “Hamletas”.

Mano hondikėje buvo sumontuota gamyklinė signalizacija, bet draudžiant KASKO draudimu, draudikai patarė man susimontuoti kokį nors papildomą saugiklį, didesniam saugumui užtikrinti. Tad aš nusprendžiau susimontuoti GSM saugos sistemą, pavadinimo nepamenu, kuri man labai pasitarnavo jau kitą dieną po jos sumontavimo ir ryšio suderinimo.

O buvo taip, ryte išėjęs prie automobilio stovėjimo vietos, jos tiesiog neradau. Ne ten pastačiau pagalvojau, juk dažnai būna kai dėl per didelių darbinių krūvių pamiršti kur pastatai. Bet apėjęs visą aikštelę automobilio niekur neradau. Tada griebiau GSM pultelį, sėdau prie kompiuterio ir kaip manote, suradau savo automobilį. Pasikviečiau į pagalbą daug chebros, nuvažiavome į tą vietą 5 automobiliais, kur signalizavo automobilis savo buvimo vietą ir atradome mašiniuką garaže, kur jaunuoliai ketino pradėti ją ardyti.

Štai tokia istorija, kaip signalizacija išgelbėjo automobilį ir be policijos pagalbos 😉

Daugiau įdomios info ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-12-04

2692 views