Category Archives: Auto

auto skelbimai, signalizacijos, parktronikai, 1,2,3 lygio signalizacija.

Vasarinės padangos internetu automobiliams – praktiškas pasirinkimas

Vasarinės padangos internetu automobiliams. Nors yra vairuotojų, kurie vis dar klausinėja, vasarinės padangos keičiamos nuo kada ir ieško į jį atsakymo. Daugelis vasarines padangas jau nusižiūrėjo internetu ir ketina jas įsigyti jei dar to nepadarė. Tačiau ne vasaros sezono pradžia sudėvi padangas, bet vairuotojai. Todėl didžioji dauguma padangas perka internetu ir vasarai įsibėgėjus. Tad Beepunkt.lt internetinė parduotuvė ir jos siūlomos vasarinės padangos yra praktiškas pasirinkimas ieškantiems kokybės bei komforto vairuojant.

Vasarinės padangos internetu automobiliams

Vasarinės padangos internetu automobiliams

Kad pirkti internetu vasarines padangas yra patogu jau įsitikino nemažas automobilių savininkų bei vairuotojų ratas. Tačiau dar ne visi pasitiki savo jėgomis, galimybėmis bei tiki patogumais. Naujos automobilių vasarinės padangos internetu Beepunkt.lt pasirenkamos itin lengvai. Todėl kartu su padangomis vasarai internetu įgyjamas ir patogumas, kuris ir padeda lengviau apsispręsti kiekvieną pirkti Beepunkt.lt parduotuvėje.

Naudinga pasidomėti:

Patogumai perkant padangas automobiliams

Pastebėjus, kad Jūsų vasarinių padangų protektoriaus gylis yra žemiau leistinos normos. Vairuotojams priminsime, kad mažiausia leistina vasarinių padangų protektoriaus gylio norma yra 1,6mm. Mažesnis yra pavojingas vairavimui. Todėl Beepunkt.lt padangų ekspertai rekomenduoja nedelsiant jas pasikeisti į naujas. Tai padaryti galima patogiai ir internetu – Beepunkt.lt vasarinių padangų parduotuvėje. Nesvarbu kur esate ir kokių padangų vasarai ieškote, galimybės internetu leis apsispręsti nedvejojant dėl kainų bei patogumo.

 • Sutaupysite nemažai laiko jei padangas vasarai pirksite internetu – Beepunkt.lt parduotuvėje. Neteks išlaidauti važinėjant po fizines parduotuves paieškose dėl norimų padangų matmenų. Internetu vasarines padangos R15, R16, R17, R18, R19, R20 ar R21, R22 bei kitų diametro padangų rasite nesudėtingai. Nereikės blaškytis, rasite visas negaištant laiko. Štai kodėl daugelis automobilių vairuotojų renkasi padangų pirkimą vasarai internetu;
 • Patogus sprendimas padangas pristatant tiesiogiai į auto servisą. Suprantama, prieš tai privaloma sutarti su serviso paslaugų užsakymu, kad internetu užsakytos vasarinės padangos automobiliui būtų pakeistos vos pristačius;
 • Vasarinių padangų internetu automobiliams kainos jau senei nieko nestebina. Beepunkt.lt parduotuvėje jos taip pat yra pigesnės ir mažesne kaina nei siūlomos fizinėse parduotuvėse. Todėl kainos yra kone paskutinis kriterijus vairuotojams užsakant padangas vasarai internetu.

Norintiems tinkamai pasiruošti vasaros sezonui internetu naujos vasarinės padangos automobiliui iš Beepunkt.lt yra praktiškas pasirinkimas.

KONTAKTAI:

Gedomaksis, MB  

Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius 

 +370 672 13081

info@beepunkt.lt

Vasarinių padangų nusidėvėjimas – kada privalu sunerimti

Vasarinių padangų nusidėvėjimas. Dauguma žymiausių padangų gamintojų, išleidžia begales investicijų įvairiems testavimams ir laboratoriniams tyrimams, kurių dėka yra nustatomi patys įvairiausi rodikliai ir techninės specifikacijos. Kad ir faktas, kad važiuojant itin greitai, automobilio padanga gali aplink savo ašį apsisukti net dešimt tūkstančių kartų per vieną minutę. Tad galime tik įsivaizduoti kaip greitai tokios vasarinės padangos dyla, nes tenka atlaikyti tikrai nemažą apkrovą ir pasipriešinimą. Nenuostabu, jog ji ima ir suplyšta ar prakiūra. Taip pat neatmetamas ir tas variantas, kuomet yra pažeidžiama, atsitrenkus į kelio atitvarą ar bordiūrą. Nuo ko priklauso ar aukščiausios kokybės vasarines padangos internetu Beepunkt.lt įsigytos bus patvarios ir ilgai tarnaus?

Vasarinių padangų nusidėvėjimas

Vasarinių padangų nusidėvėjimas

Įvairios priežastys

Priežasčių gali būti įvairių, pavyzdžiui, netinkamas oro slėgis; išsibalansavusi važiuoklė ir ratų geometrijos praradimas; automobilio perkrova; agresyvus vairavimo stilius arba vairavimo patirties stoka, kuomet yra staigiai stabdoma ar per greitai įsibėgėjama, driftas ar kiti filmuose „Greiti ir įsiutę“ matyti triukai yra tai, kas labai greitai sunaikina ne tik vasarinių padangų protektorių, bet ir pažeidžia pačią gumą. Čia tik maža dalis galimų priežasčių, tačiau labiausiai sunerimti turėtumėte dėl rimtesnių priežasčių.

Sunerimti verčiančios priežastys

 • jūsų vasarinių padangų protektoriaus gylis yra nusidėvėjęs iki ant padangų esančios žymos ir nesiekia 1,6 milimetrų;
 • deformacijos, atsiradusios po netinkamo laikymo sąlygų;
 • vasarinės padangos buvo jau anksčiau pradurtos ir remontuotos daugiau nei tris kartus, tuomet jų iš vis nerekomenduojama toliau eksploatuoti;
 • kaip jau minėta, dėl važiuoklės deformacijos arba ratų geometrijos praradimo;
 • akivaizdžiai matosi pažeidimai: įtrūkimai, išsipūtimai, spalvos pokyčiai.

Naudinga pasidomėti:

Problemą išspręsti greitai padės padangos internetu

Tad jei jau taip nutiko, kad jums skubiai reikia naujų vasarinių padangų, tuomet rekomenduojame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt kur tikrai rasite ką išsirinkti, atsižvelgiant tiek į technines charakteristika, tiek į puikų kainos ir kokybės santykį.

Straipsniu talpinimas

Kaip greitai išsinuomoti automobilį Vilniuje

Kaip greitai išsinuomoti. Susiruošę aplankyti Vilniuje, pirmoje eilėje bando apsispręsti, kuri transporto priemonė būtų patogiausia. Nuomojami automobiliai sostinėje traukia labiausiai ir pritraukia ženkliai daugiau paslaugų vartotojų, nei taksi ar viešas transportas. Toks pasirinkimas leidžia mobiliai ir greitai aplankyti visas norimas vietas sostinės teritorijoje.

Kaip greitai išsinuomoti

automobiliu nuoma vilniuje

Toks klausimas gali kilti iškart, todėl svarbi kiekviena informacijos detalė. Tad, kaip gi išsinuomoti automobilį Vilniuje? Yra keli patarimai ir būdai, kad tai galima padaryti itin sklandžiai, gali būti ir pigiau.

 • Atlikti paslaugų teikėjų paiešką Google paieškos sistemoje. Tereikia suvesti automobilių nuoma Vilniuje ir nustebsite, kiek daug pasiūlymų Jums pateiks sistema;
 • Iš visų pasiūlymų teks pasirinkti kelis ir juos palyginti tarpusavyje. Sutikite, kad kaina neturėtų būti veiksnys į kurį reikėtų žiūrėti pirmoje eilėje. Pradžioje, susiraskite patikimą partnerį, kuris Jums išnuomos automobilį itin palankiomis sąlygomis;
 • Kaip greitai išsinuomoti? Susipažinkite su nuomos punkto bendrovės keliamais reikalavimais ir atitikite juos visus. Tai gali būti amžiaus atitikimas, vairavimo stažas ir kiti reikalavimai pagal poreikį. Atitikus reikalavimus, užpildote užklausos formą ir kelių mygtukų paspaudimu išsiunčiate elektroniniu būdu.

Galimi ir nuomos trukdžiai

Esant dideliam nuomos poreikiui Vilniuje atsiranda ir nedideli nuomos trukdžiai. Jie yra įvairūs, kiek nuomojančių automobilių asmenų, tiek gali kilti ir trukdžių ar net sunkumų.

 1. Didžiausias sunkumas gali kilti prieš išsinuomojant automobilį, kad norėdami tai padaryti tą pačią dieną kai nusprendėte, mašinos tiesiog nerasite. Automobiliai yra leidžiami į apyvartą, todėl nėra laikomi kaip auto salone vitrinose laukiant, kol Jūs sugalvosite išsinuomoti vieną jų. Tą pačią dieną planuojantys išsinuomoti priemonę gali nusivilti. Esant tokiam transporto priemonių poreikiui sostinėje, automobilio nuomai gali tekti laukti net kelias dienas;
 2. Jei planuojate automobilio nuomą ilgesniam laikotarpiui naudinga paieškas pradėti iš anksto. Kadangi Vilnius yra traukos turistams numeris vienas, todėl jų taikiniais tampa ir siūlomi išsinuomoti automobiliai. Tai reiškia, kad kelioms dienoms į sostinę atvykstantys taip pat ketina išsinuomoti priemonę trumpam laikotarpiui. Tad nebelieka priemonių tiems, kurie tikisi pasinaudoti nuomos paslauga ilgesniu laikotarpiu.

kaip greitai išsinuomoti

Nesklandumų galima išvengti

Iš anksto planuojant nuomos paslaugą labai svarbu įvertinti visas savo galimybes.

 • Apsispręskite iš anksto, kurį automobilį nuomositės;
 • Pasirinkite tinkamą nuomos terminą;
 • Susipažinkite su visomis auto nuomos sutarties sąlygomis;
 • Laikykitės visų susitarimų.

Tokiu būdu išvengsite ne tik nesusipratimų, bet ir papildomų mokesčių.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt

Išmokti vairuoti sostinėje padeda automokyklos

Išmokti vairuoti sostinėje padeda automokyklos

Automokyklos Vilniuje
Nusprendus, kad jau laikas gauti vairuotojo pažymėjimą reikia išsirinkti tinkamą mokymo įstaigą. Tuomet prasideda paieškos ir ieškomos automokyklos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. O jei padarėte KET pažeidimą ir Jums yra atimta teisė vairuoti, tokiu atveju po visą sostinę teks ieškoti, kur teikiami papildomi kursai vairuotojams, kurie dar kitaip vadinami prasižengusiais. Tam, kad nesuklysti ir pasirinkti gerus mokytojus bei vairavimo instruktorius reikia žinoti pačius svarbiausius pasirinkimo kriterijus, ir patarimus.
Pats svarbiausias patarimas – rinktis ne pagal kainą ar vietą. Labai svarbu, kad vairavimo mokykla turėtų teisę vykdyti norimos įgyti kategorijos transporto priemonių vairuotojų pirminį apmokymą. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia C kategorijos, tai verta išsiaiškinti ar pasirinkta mokykla turi tam teisę. Paprasčiau su B kategorija, kuri yra pati populiariausia. Dėl jos iškyla mažiausiai neaiškumų. Sekantis pasirinkimo etapas gali būti kainos ir vietos tinkamumas. Išsiaiškinkite, kiek kainuos kursai bei pasidomėkite, kiek jie kainuoja kitose mokyklose. Vieta – tampa vienu iš svarbiausių kriterijų renkantis kursus. Kuo ji arčiau gyvenamosios vietos ar darbovietės, tuo patogiau besimokančiajam, nes taupomas laikas ir pinigai transportui.
Kitas svarbus kriterijus bus aktualus tiems, kurie nori kaip įmanoma greičiau gauti vairuotojo pažymėjimą. Pavyzdžiui, pasirinktos automokyklos Vilniuje pamokos prasidės po savaitės, nes grupės į ją surenkamos labai greitai. Kita mokykla galbūt grupę surinks tik po mėnesio. Taigi, svarbu pasiteirauti kada galėsite pradėti mokytis. Nepamirškite pasirinkti tinkamo laiko ir dienų. Be to, kai kurios automokyklos sudaro puikias sąlygas individualiai pasirinkti tvarkaraštį.
Vairavimo kursai yra sudaryti iš teorijos pamokų ir praktinių vairavimo pamokų. Pasidomėkite kokie instruktoriai ir mokytojai jus mokys. Taip pat kaip vyks teorijos ir praktikos egzaminas, kurie organizuojami mokymo įstaigoje. Tik sėkmingai išlaikius šiuos egzaminus bus galima registruotis į VĮ „Regitra“.
Kai kuriems svarbūs ir kiti kriterijai renkantis, kuri automokykla jiems tinkamiausia. Pavyzdžiui, galbūt jūs neturite laiko eiti pas gydytojus, laukti eilėje ir gauti sveikatos patikrinimo pažymą? Tuomet aktualu taps tai, kad vairavimo mokykloje būtų galimybė išklausyti paskaitas ir tuo pat metu į įstaigą pasikviesti gydytojai patikrintų jūsų sveikatos būklę. Sutaupysite labai daug laiko gaudami sveikatos patikrinimo pažymą toje pačioje mokykloje. Taip pat galima paminėti ir pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimus. Dažniausiai jie išduodami mokymo įstaigoje, tačiau, kad nenutiktų priešingai, verčiau pasidomėkite apie tai iš anksto. Žinoma, kad kiekvienas būsimasis vairuotojas turi savo kriterijus pagal kuriuos jis ketina rinktis vairavimo mokyklą, tačiau šiame straipsnyje yra išvardinti patys svarbiausi, kurie aktualūs mokiniams.

Papildomi vairuotoju kursai.

Vairavimo kursai Vilniuje su aukšta mokymo kokybe

Vairavimo kursai Vilniuje su aukšta mokymo kokybe

Nusprendus, kad norite vairuoti automobilį jūs turite pasirinkti vairavimo mokyklą. Daugiausia siūlomi vairavimo kursai Vilniuje. Taip pat daug vairuotojų parengiama ir Kaune. Kituose miestuose jų mažiau, tačiau ir miestai čia mažesni, todėl natūralu, kad ir norinčiųjų vairuoti yra mažiau. Norint rasti gerus vairavimo kursus organizuojančią mokyklą, reikės šiek tiek pasistengti, bet automokyklos Vilniuje ilgai ieškoti nereikės. Jas galima suskirstyti į gerai žinomas, kurių pavadinimas dažnai sutinkamas įvairiose srityse ir tas, kurių nežinote. Ieškant geriausios reikėtų surasti jau pasirinktą mokyklą lankiusius vairuotojus. Pasiteiraukite, kas jiems patiko, o kas ne pasirinktoje įstaigoje. Nemanykite, kad neigiami atsiliepimai ir nuomonės yra visuomet blogai. Visuomet reikia įvertinti ir tai, kas rašoma. Pavyzdžiui, blogas atsiliepimas apie pasirinktą instruktorių gali būti parašytas dėl to, kad mokinys nesugebėjo iš pirmo karto išlaikyti valstybinio egzamino. Juk dėl to gali būti kaltas pats besimokantis, kuris neskyrė pakankamai laiko pamokoms ar patiriamas stresas, kuris gali net ir geriausią mokinį priversti pasimesti ir padaryti klaidų.

Papildomi užsiėmimai

Tiems, kuriems sunkiai įsisavinama kelių eismo taisyklių taikymo kelyje medžiaga Manoket.lt KET bilietai padės palengvinti mokymosi procesą. Profesionalių instruktorių paruošti KET testai padeda lengviau perprasti kelių eismo subtilybes ir jas pritaikyti sprendžiant užduotis. Tokiu būdu dar labiau padidinama tikimybė teorijos egzamino išlaikymui.

Naudinga pasidomėti:

Šiuo metu siūlomi įvairūs vairuotoju kursai Vilniuje. Pasirinkite tuos, kuriuose yra tinkama jums vairavimo kategorija ir mokymo programa. Į tai įeina ir laikas, kuris skirtas teorinėms žinioms ir praktiniams įgūdžiams. Taip pat pasiteiraukite, kiek kainuos papildomos vairavimo pamokos, jeigu jums jų prireiktų. Kitas aktualus klausimas – vairavimo kursų kaina. Kainos yra įvairios. Galima rasti kursus, kurie kainuos apie 1000 litų, ir tokius, kurie kainuos apie kelis tūkstančius litų. Šiuo metu nesudėtinga palyginti vairavimo mokyklų pateikiamas kainas, kurios yra jų interneto svetainėse. Profesionalumas, kuris būtinas yra pats svarbiausias renkantis, kur lankyti mokymus. Pasirinkę gerus specialistus jūs puikiai išmoksite ne tik taikyti KET žinias, bet ir saugiai vairuoti kelyje. Ne mažiau svarbu ir transporto priemonės, kuriomis jūs mokysitės vairuoti. Atsižvelkite į tai ar jums jos tinkamos. Taip pat reikia atminti, kad pavyzdžiui, laikant B kategorijos vairavimo teises galima pasirinkti ar norėsite įgyti vairuotojo pažymėjimą, kuris leis vairuoti automobilį su automatine ar su mechanine pavarų dėže. Nuo to priklauso ir automobilio pasirinkimas. Taigi, kaip bus mokomi būsimieji vairuotojai priklauso ir jų įgyti įgūdžiai. Jei mokymosi metu suformuojami teisingi, tai galima didžiuotis į kelius išleidus saugumą ir taisykles vertinančius vairuotojus. Visai kitokia situacija bus, kuomet jie netinkamai parengiami. Klaidos gali būti itin skaudžios ir neištaisomos. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti mokytojus bei instruktorius.

Vairavimo pamokos Vilniuje.

Straipsnis parašytas: 2014-11-30

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems
Daugybė pervežimų įmonių užsiima įvairių krovinių pervežimu. Tai prekybos dalis, be kurios šiuo metu mums sunku įsivaizduoti šiuolaikinę vartojimo sritį. Ne veltui vis populiaresni c kategorijos kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose mažesniuose miestuose.
C kategorijai priskiriami visi krovininiai automobiliai, kurių masė yra didesnė kaip 3,5 tonos. Taigi, jei norite vairuoti tokią transporto priemonę, tai turite baigti kursus ir jūsų vairuotojo pažymėjime atsiras C kategorijos atžyma. Tiesa, tai galima daryti tik tiems, kurie yra sulaukę 21 metų amžiaus. Jaunesniems ši kategorija nesuteikiama.
Kartais galime išgirsti pasakymų, kad nuo vairavimo mokyklos pasirinkimo priklauso tai, kaip jūs išmoksite vairuoti. Apie tai ar tai yra tiesa, ar ne galima diskutuoti, tačiau diskusijos užsitęstų. O štai prakalbus apie tai, kad būtina rinktis profesionalius instruktorius ir mokytojus galima vienareikšmiškai pasakyti, kad tai yra tiesa. Pagalvokite, kas nutiktų, jeigu ateitumėte mokytis vairavimo pas visiškai su tuo nesusidūrusį žmogų. Jums nebūtų suteiktos nei tinkamos KET teorinės žinios, nei įgytumėte reikiamų vairavimo praktinių įgūdžių. Nusprendus, kad jums reikalingi c kategorijos kursai Vilniuje, turite atidžiai pasirinkti, kam patikėti savo pinigus, nes už panašią kainą galite gauti itin profesionalius mokymus arba tokius, kurie nesuteiks didelės naudos.
Ar žinote, kaip atskirti gerą vairavimo mokyklą nuo prastos? Svarbu įsitikinti tuo, kad ji vykdo veiklą oficialiai. Taip pat galima paieškoti apie ją atsiliepimų ar paklausinėti vairavimo teises turinčių pažįstamų bei draugų. Kartais pakanka peržvelgti, kas dirba mokymo įstaigoje ir pamačius, kad čia paslaugas teikia profesionalai – neverta dvejoti dėl pasirinkimo. Dažnai vairuotojai, kurie jau turi B kategorijos teises nusprendžia, kad laikas įgyti daugiau žinių bei gauti reikiamas kategorijas. Pavyzdžiui, nusprendus, kad norite vairuoti krovininę transporto priemonę pasirinksite C kategorijos kursus. Ieškodami kur mokytis, galite kreiptis į tą pačią vairavimo mokyklą, jei ji vykdo veiklą ir jums patiko mokymo lygis. Jei to nėra, tai teks ieškoti naujos vairavimo mokyklos ir ten baigti kursus.
Pervežti krovinius yra labai atsakingas darbas. Tinkamai išmokus reikiamų žinių bus paprasta jį atlikti, todėl KET taisyklės ir vairavimo įgūdžiai yra labai svarbūs. Saugus vairavimas tam skirtos transporto priemonės užtikrina ir kitiems eismo dalyviams saugumą. Rinkitės profesionalius mokytojus ir jie to jus išmokys, o jūs jausitės užtikrintai kelyje vairuodami krovinines transporto priemones.

CE kategorija Vilniuje.

Straipsnis parašytas: 2014-11-27

Savo transporto priemonę saugokite su auto signalizacija

Savo transporto priemonę saugokite su auto signalizacija
Šiuo metu yra daugybė būdų kaip apsaugoti savo automobilį nuo vagysčių ir įsilaužimo. Montuojamos auto signalizacijos neapsaugos jo nuo bet kokio įvykio, tačiau padės kuo greičiau pastebėti pažeidimą ir atitinkamai į jį sureaguoti. Taip pat tai puiki prevencinė priemonė, nes vien apsaugos montavimas padeda atbaidyti daugelį nusikaltėlių.
Rinkoje siūloma labai daug įvairių modelių apsaugos sistemų, kad ir GSM, peidžerinė ar palydovinė. Todėl prireikus tampa sudėtinga greitai išsirinkti. Viskas priklauso nuo jūsų norimo pasiekti saugumo lygio. Kuo brangesnė transporto priemonė, tuo daugiau verta investuoti į signalizacijos pirkimą. Bet kuriuo atveju apsaugos sistema turi turėti bent jau pagrindines funkcijas. Tai signalas, kuris praneša apie galimus pažeidimus, variklio blokavimas ir reagavimas į smūgius. Norint galima pasirinkti ir papildomas funkcijas nuo programavimo nustatymų pagal jūsų poreikius iki dvipusio ryšio.
Kas svarbu renkantis signalizaciją? Būtina atsižvelgti į tai, kur bus laikomas automobilis. Pavyzdžiui, jei jis bus laikomas garaže ar toli nuo namų esančioje automobilių laikymo aikštelėje, tai neverta daug investuoti renkantis signalizaciją su garsiu garso ir šviesos signalu. Tokiu atveju pasirenkama peidžerinė autosignalizacija bus puikus sprendimas. Ji valdoma dvipusio ryšio valdymo pulteliu. Valdymas vyksta nuotoliniu būdu. Šiame pultelyje galima stebėti transporto priemonės būklę. Įsilaužimo atveju užblokuojamas užvedimas ir vagys negali nuvaryti automobilio, o gaunamas pranešimas leidžia kuo skubiau reaguoti į įsilaužimą.
Laikant transporto priemonę greta namų reikėtų pagalvoti apie tokią apsaugos sistemą, kuomet garsinis signalas duodamas tik nuo smūgių ir įsilaužimo, nes retas, kuris bus patenkintas nuolat suveikiančia signalizacija nuo stipresnio griaustinio ar katės. Ypatingai tuo neliks sužavėti kaimynai. Vertėtų pasirinkti apsaugos sistemą, kuri turi daug daviklių ir reaguoja į atidarytas dureles, kapotą, langą, dūžius ir t.t.
Signalizacijos skirstomos lygiais. Pati paprasčiausia bus III lygio, o pati geriausia – I. Taip pat derėtų pasikonsultuoti su draudimo vadybininku, kuri tinkama norint apdrausti automobilį KASKO draudimu. Daugelis renkasi signalizaciją pagal kainą. Verta atminti, kad kuo brangesnis ir vertingesnis automobilis, tuo reikia kokybiškesnės apsaugos sistemos. Konsultacija su apsaugos sistemos pardavėjais ir montuotojais gali padėti lengviau apsispręsti.
Nors nuo vagių sunku apsisaugoti, tačiau galima imtis visų galimų apsaugos priemonių ir apsunkinti jų įsilaužimą. Dažnai to pakanka, nes nenorima gaišti daug laiko ar papildomo triukšmo, kuomet suveikia signalizacija. Pasirinkus tinkamą apsaugos sistemą belieka jos montavimą patikėti specialistams ir džiaugtis saugumu.

Daugiau info ČIA.

Straipsnis įkeltas 2014-09-09

Kaip paprasta signalizacija išgelbėjo mano automobilį

Kaip paprasta signalizacija išgelbėjo mano automobilį

Pasaulis yra margas ir pilnas didelių netikėtumų. Turint automobilį, nebūtinai ir naują, netikėtų situacijų gali iškrėsti ir tretieji asmenys, kaip sako draudimo bendrovės brokeriai.

Nuosavybės teise disponuoju ne naują automobilį, HONDA accord 2009 metų ir visiškai nesigailiu, kad vairuoju ne naują, nes šis automobilis yra tapęs labai svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Todėl pradėjau suprasti tuos žmones, kurie turi labai daug litų, bet važinėja su taip vadinamais “kibirais” 🙂

Bet papasakoti norėjau visai apie kitą situaciją, kuri gyvenime mane pamokė, kad pasitikėti signalizacijomis automobilyje verta.

Taigi, dar įsigijus automobilį man atsirado galvos skausmas, gal net didžiulis, nes iš savo gyvenimiškos praktikos negalėjau parinti kokios autosignalizacijos reikia ar būtina susimontuoti mano hondikei.

Na ką, yra autoservisai, pagalvojau iškart ir už kelių akimirkų jau buvau tarpduryje kažkokios bendrovės, kuri ale prekiavo signalizacijomis automobiliams. Kas čia tėra nusipirkti ir susimontuoti, pagalvojau, prieš užklausdamas pardavėjų, kiek kainuoja signalizacija. Po mano klausimo gražioms pardavėjoms, atgal gavau dar daugiau klausimų ir supratau, kad aš čia papuoliau į istoriją 🙂

Pardavėjos manęs klausinėjo, kokios signalizacijos aš norėčiau, pradėjo kalbėti apie kažkokius lygius, palydovus ir GSM, kad aš išklausęs jų supratau, jog šiandien signalizacijos neįsigysiu, nes galva nuo informacijos buvo išsipūtusi kaip arbūzas.

Nusprendžiau pasirinkti informaciją internetu. Pasėdėsiu, pasiskaitinėsiu ir apsispręsiu, pagalvojau sėsdamas prie kompiuterio. Kai suvedžiau GOOGLE paieškoje, kad man reikalinga signalizacija automobiliui, sistema man išmetė tiek daug nuorodų, tiek daug informacijos, kad net antrą kartą pagalvojau jos ir vėl papuoliau į istoriją. Bet paieška internetu vyko visai kitaip. Gal net lengviau nei maniau. Su žinojau, kad yra 1 lygio, 2 lygio ir 3 lygio signalizacija. Susipažinau ir su palydovine signalizacija bei jos funkcijomis, o apie GSM signalizaciją sužinojau, kad ji padeda nustatyti dar ir automobilio buvimo vietą vagystės atveju. Uh, kiek tų čia signalizacijų, o kurią pasirinkti, štai kur klausimas, paėmiau kelis žodžius mintyse iš pjesės “Hamletas”.

Mano hondikėje buvo sumontuota gamyklinė signalizacija, bet draudžiant KASKO draudimu, draudikai patarė man susimontuoti kokį nors papildomą saugiklį, didesniam saugumui užtikrinti. Tad aš nusprendžiau susimontuoti GSM saugos sistemą, pavadinimo nepamenu, kuri man labai pasitarnavo jau kitą dieną po jos sumontavimo ir ryšio suderinimo.

O buvo taip, ryte išėjęs prie automobilio stovėjimo vietos, jos tiesiog neradau. Ne ten pastačiau pagalvojau, juk dažnai būna kai dėl per didelių darbinių krūvių pamiršti kur pastatai. Bet apėjęs visą aikštelę automobilio niekur neradau. Tada griebiau GSM pultelį, sėdau prie kompiuterio ir kaip manote, suradau savo automobilį. Pasikviečiau į pagalbą daug chebros, nuvažiavome į tą vietą 5 automobiliais, kur signalizavo automobilis savo buvimo vietą ir atradome mašiniuką garaže, kur jaunuoliai ketino pradėti ją ardyti.

Štai tokia istorija, kaip signalizacija išgelbėjo automobilį ir be policijos pagalbos 😉

Daugiau įdomios info ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-12-04