Category Archives: Buitis

Jums ir Jūsų vaikams – patalynės komplektas

Jums ir Jūsų vaikams – patalynės komplektas. Šylant orams pas daugelį suaktyvėja didesnio švaros poreikio pojūtis. Atnaujintas patalynės komplektas vaikams, sau ar visai šeimai yra tik pirmas žingsnis. Tačiau tam, kad atnaujinti patalynę svarbu pradžioje ją susirasti ir įsigyti. Fizinėse parduotuvėse ne visada pavyksta tai įgyvendinti, todėl patalynės komplektas MiegoGuru.lt specializuotoje parduotuvė gali būti atrastas, pasirinktas, palygintas ir įsigytas per trumpą laiką.

Jums ir Jūsų vaikams – patalynės komplektas

Jums ir Jūsų vaikams - patalynės komplektas

Greičiausiai sutiksite, kad kokybiška patalynė sukuria ne tik interjero bendrą vaizdą, bet ir komfortą miegui, miego metu. Todėl pavasarį atnaujintas patalynės komplektas leidžia tinkamai pasiruošti šiltėjančių orų už lango, bei miegamajame kambaryje sutikimui. Plonesnis ar storesnis audinys gerina miegą vėsesniu arba šiltesniu oru. Todėl patalynes komplektas MiegoGuru.lt padės kiekvienam pirkėjui įgyvendinti visas atsinaujinimo idėjas. Jei patalynės ieškote ne sau, bet vaikams, Jums puikiai tiks komplektas pagal patalų matmenis, kuriuose miega vaikai. Jei patalynė ieškoma suaugusiems, tokiu atveju teks apsispręsti dėl patalynės komplekto dydžio, viengulis ar dvigulis. Žinodami kokios patalynės komplekto Jums reikia galėsite nesudėtingai pereiti prie medžiagų, spalvų bei raštų derinimo.

 

patalynes komplektas

Naudinga pasidomėti:

Patalynės medžiagos, raštai, spalvos

MiegoGuru.lt yra specializuota patalynės bei interjero detalių parduotuvė. Joje rasite ne tik pageidaujamų matmenų pagalvių, užklotų ar paklodžių. Parduotuvėje itin gausus patalynės pasirinkimas, todėl kokybiškas patalynės komplektas gali nudžiuginti ne tik vaikus, vyrą, žmoną, bet ir visą šeimą. Pagal matmenis pritaikytas patalynės komplektas veda tik prie raštų, spalvų bei atspalvių suderinimo. Todėl norintiems atnaujinti miegamojo kambario interjerą tai padaryti sudėtinga nebus. Suprantama, kad kiekviena lova turi savo matmenis, todėl MiegoGuru.lt specialistai turi savo staigmenų pirkėjams. Jei pirkėjas turi išskirtinius poreikius matmenims ir jų niekur neranda, MiegoGuru.lt komanda gali prižadėti, kad per sutartą laikotarpį Jums norimas patalynės komplektas ar keli bus kokybiškai pasiūti ir pristatyti pageidaujamu adresu.

 

komplektas patalynei

Koks patalynės komplektas viengulis ar dvigulis sprendžia MiegoGuru.lt klientai apsilankę specializuotoje internetinėje parduotuvėje. Todėl nesudėtingai įsigysite patalynės komplektą, kuris bus tinkamiausias Jums.

patalynes komplektas internetu

Kontaktai

MB “MIEGO GURU”

Į. k. 305602768

PVM kodas: LT100013888115

Tel. numeris: +370 65866505

El. paštas: info@miegoguru.lt

 

Patalynė vaikams ir suaugusiems internetu

Patalynė vaikams ir suaugusiems internetu. Turint tikslą atsinaujinti patalynę miegamajame kambaryje dar niekada nebuvo taip pat ogu tai įgyvendinti. Internetu gali sau atrasti net ir tie, kurie turi išskirtinių idėjų spalvoms ar raštams. Todėl patalynė internetu suteikia ne tik galimybę atrasti kokybę, bet ir sutaupyti itin daug kitų resursų.

Patalynė vaikams ir suaugusiems internetu

Patalynė vaikams ir suaugusiems internetu

Ieškantys patalynės ar jų komplektų neretai užsuka į prekybos centrus. Tačiau daugelis supranta, kad juose pasiūla yra ribota. Tad praktiški pirkėjai naudojasi internetu, kuriame galima atrasti itin aukštos kokybės patalynę. Tai MiegoGuru.lt parduotuvė, kurioje patalyne internetu yra plataus pasirinkimui tiek vaikams, tiek suaugusiems. Parduotuvėje rasite pasirinkimui pagalvių, antklodžių, užklotų, paklodžių, rankšluosčių ir kitų buičiai reikalingų prekių. Tačiau vartotojų yra itin vertinama patalyne internetu, kuri siūta ar siuvama iš itin kokybiškų bei natūralių medžiagų.

 • Medvilnė,
 • Satinas – šimto procentų medvilnės;
 • Mako satino;
 • Tencelio.

Tačiau ne tik natūralios patalynės medžiagos ar mažesnės kainos verčia pirkti internetu. Daug patogumų MiegoGuru.lt puslapyje leidžia apsispręsti greičiau. Juk patalynė vaikams ar staigmena antrai pusei nelaukia, idėją norisi įgyvendinti čia ir dabar. Todėl internetu tai padaryti leis patalynė iš MiegoGuru.lt specializuotos parduotuvės.

Naudinga pasidomėti:

Kokie patogumai laukia patalynę perkant internetu

Jei kainų skirtumai domina ne visus pirkėjus, tai kiti patogumai apsiperkant internetu yra itin patrauklūs. Kadangi šylantys orai įtakoja ir padidėjusį pirkėjų energingumą atsinaujinti, daugelis pradeda planuoti savo vaikų ar tik savo miegamojo stiliaus bei interjero keitimą. Ir miegamojo kambaryje atsiradus naujoms spalvoms atsiranda poreikis atsinaujinti ir patalynę. Internetu patalynę prisiderinsite prie bet kurių spalvų, MiegoGuru.lt parduotuvėje atrasite ir Jums patiksiančių raštų. Todėl patogumai leis išsirinkti tai kas geriausia Jūsų vaikams, Jūsų antrai pusei, Jums.

 • Nereikės gaišti laiko ir deginti degalų važinėjant ir lankant fizines parduotuves;
 • Neišnaudosite savo fizinių jėgų vaikštant po Akropolį, Bigą, Ermitažą, Senukus, Ozą, Cup’ą ar kitus prekybos centrus. Internetu atrasite ne tik kokybę, bet ir galimybę rinktis, prisitaikyti Jums tinkančias spalvas bei raštus;
 • Internetu užsakyta MiegoGuru.lt patalynė bus pristatyta vos per kelias dienas, o jei turėsite išskirtinių pageidavimų net ir pasiūta.

Kaip matote, ieškantys kokybės internetu tai gali padaryti nesudėtingai, tereikia susirasti MiegoGuru.lt specialiszuotą parduotuvę ir atrasti tai kas Jums tinka labiausiai.

 

Kontaktai

MB “MIEGO GURU”

Į. k. 305602768

PVM kodas: LT100013888115

Tel. numeris: +370 65866505

El. paštas: info@miegoguru.lt

SEO straipsniu talpinimas

Geriausias pasirinkimas biurui – kokybiškas vanduo

Geriausias pasirinkimas biurui.  Prieš įsikeliant į naujas biuro patalpas visada naudinga nepamiršti patikrinti ir vandens kokybės ofise. Ne visi vandens šaltiniai garantuoja kokybę, todėl pradėjus darbus is sužinojus, kad vanduo nėra toks kokio norėta, gali kilti tam tikri nesklandumai užtikrinant darbų kokybę. Todėl kokybiškas vanduo biurui privalo būti prioritetu dar prieš įsikeliant į patalpas.

Geriausias pasirinkimas biurui

geriausias pasirinkimas biurui

Sutiksite, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Nuo jo kokybės priklauso ne tik mūsų išvaizda, bet ir savijauta. Todėl vanduo biurams – ltaqua.lt yra geriausias pasirinkimas šiuolaikiškiems biurų savininkams. Atlikus vandens tyrimus iš tiekimo šaltinio ir gavus tikslius rezultatus yra parenkami tinkamiausi aparatai biurui. Atsižvelgiant į tai, kad vandenyje gali būti įvairių kenksmingų medžiagų, cheminių elementų, bakterijų, virusų ar nitritų su nitratais, profesionalūs ir savo darbą išmanantys specialistai iš ltaqua.lt parinks Jums geriausius, tad vanduo biurams bus tiekiamas kuo aukščiausios kokybės.

Naudinga pasidomėti:

Vandens tiekimo biurui šaltiniai

Pradžioje yra naudinga išsiaiškinti, kokiu būdu bus tiekiamas vanduo į biurą ar biurų pastatą. Yra keli variantai, todėl visus juos naudinga pasverti už/prieš ir pasirinkti geriausią.

 • Centralizuotas vandens tiekimas į biurą. Tokias galimybes turi ne tik miestų gyventojai, centralizuotai tiekiamas vanduo yra pasiekiamas ir daugeliui rajono centrų bei gyvenviečių pramonės bei verslo objektams;
 • Šulinio vanduo. Išsikasti šulinį nėra sudėtinga, ypač šiuolaikiškos technikos laiku, kai už keliasdešimt eurų galima pasisamdyti ekskavatorių, kuris iškas šulinį iki norimo gylio. Liks įsigyti tik vandens siurblį ir sumontuoti vandens padavimo sistemą iki biuro pastato;
 • Gręžinio vanduo – kai vanduo paimamas iš gruntinių vandenių siurblio pagalba ir tiekiamas į bendrą biurams skirtą vandens tiekimo sistemą pastate.

Vandens filtrų biurui nauda

Skaidrus vanduo šulinyje ar iš gręžinio dar nereiškia, kad jis yra kokybiškas. Tai gali nustatyti tik jau minėtas vandens tyrimas, kuris tiksliai sudėlios visus sudėties elementus į „lentyną“. Tikslūs skaičiai leis sužinoti ar Jūsų biuro vandens sudėtyje tam tikri elementai neviršija normų. Būtent tokių normų palaikymui bei užtikrinimui ir yra naudojami vandens aparatai, kuleriai – vandens aušinimo aparatai. Pavyzdžiui, jei vandenyje bus geležies perviršius, tai biure bus rekomenduojama sumontuoti vandens nugeležinimo funkciją turintį aparatą. Dažniausiai, nugeležinimo aparatai yra naudojami gręžinio vandens kokybės gerinimui tiekiant į biurą ar viso komplekso pastatą. Geležies perviršius vandenyje gali sukelti tam tikrų nepatogumų biure, pradės rūdyti praustuvai, dušo kabinos, jei tokios yra biure, kranai ir kiti gaminiai iš metalo. Jei vanduo biure sudėtyje neturi kenksmingų bakterijų, vandens nugeležinimo procesas vyksta nekenksmingu ir ekologišku būdu, naudojant orą ir oksidavimo procesus. Išvalytos geležies dalelės yra išleidžiamos į bendrą biurų kanalizacijos sistemą.

Jei turite tyrimus ir nustatėte, kad vanduo biure nėra tinkamas naudojimui, Jūsų ofisui bus reikalingi tam tikri vandens aparatai. Jei susisieksite su ltaqua.lt specialistais, geriamas vanduo biurams ir naudinga informacija bus pristatyta per itin trumpą laiką.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

Vandens filtravimo sistemos namui

Vandens filtravimo sistemos namui. Prieš pradedant tiekti vandenį namui specialistai rekomenduoja patikrinti vandens kokybę. Namo vandens sistemos neturint galimybės jungti prie vandentiekio, į tiekimo sistemą įmontuojami filtrai. Namui filtrai garantuoja atstatomą ir pagerinamą vandens kokybę. Todėl vandens filtrai bus geriausias pasirinkimas ir Jūsų namui.

Vandens filtravimo sistemos namui

vandens filtravimo sistemos namui

Norint namuose turėti aukštos kokybės vandenį ir neturint galimybės prisijungti prie miesto ar gyvenvietės centralizuotos vandens sistemos, vandentiekio yra rekomenduojama naudoti vandens filtrus, kurie tinka ir namui. Daugelis sakys, kad naudojami Brita vandens filtrai yra tinkami. Tačiau Brita filtrai generuoja nedaug vandens per dieną ir jo nepanaudosite boileryje, skalbimo mašinoje, indaplovėje, nebent kavos ar arbatos gamybai, maisto gaminimui. Todėl vartotojams geriausi vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt yra parenkami po vandens tyrimo ir konsultacijos. Šios kompanijos vandens filtravimo sistemos namui pritaikomos pagal pajėgumą ir vandens našumą gyventojams dienai, savaitei, mėnesiui.

Vandens filtrų namui rūšys

Vandens filtrai arba kitaip vadinamos filtravimo sistemos yra kelių rūšių. Todėl pasirinkti filtrus namui patiems vandens kokybę nustatant iš akies nepavyks. Tam, kad būtų aišku kokių filtrų namui Jums reikia – privalu ištirti vandens kokybę ir tik tada spręsti. Todėl su pagrindiniais filtrais, kurie galėtų pasitarnauti ir Jūsų namui naudinga susipažinti.

 • Mechaniniai vandens filtrai namui parenkami siekiant apsaugoti pačią ir visą vandens sistemą namuose. Juk nenorėtumėte, kad smėlis, dumblas, rūdys ar kitos nepageidaujamos medžiagos kartu su vandeniu atkeliauti ir iki Jūsų namo vandens čiaupo. Tad akivaizdu, kad šie Pureaquafilter.lt pirminio filtravimo filtrai gali būti naudingi ir Jūsų namams;
 • Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į nugeležinimo filtrus. Jie taikomi iš šulinių ar gręžinio imamo vandens filtravimui, nes jame dažniausiai pasitaiko per didelis vandens kiekis. Neretai toks vanduo dar ir smirda supuvusiais kiaušiniais. Tad nugeležinimo filtrai namui bus efektyvus įrankis vandens kokybės gerinimui;
 • Specialistai iš Pureaquafilter.lt žino situaciją, kai namuose yra naudojamas kietas vanduo. Jis gadina buitinę techniką, todėl siūlo namui sumontuoti vandens minkštinimo bei nukalkinimo filtrus. Taip išvengsite kalkių nuosėdų, nepageidaujamų technikos gedimų name.

Greičiausiai supratote, kad įranga namui yra vandens filtrai, taip vadinama vandens filtravimo sistema. Kuri užtikrins gyventojams norimą tiek kokybę, tiek kiekybę.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Kokybės paieškos – vandens filtrai

Kokybės paieškos lydi kiekvieną mūsų visose srityse. Tai neišvengiama ir buityje, kai norima namuose naudoti kokybišką vandenį. Deja, skirtingi šaltiniai bei techniniai sprendimai veda prie skirtingų rezultatų. Todėl geriausių rezultatų pasiekimui buityje yra vandens filtrai.

Kokybės paieškos

kokybės paieškos

Kadangi kokybė nėra svetima kiekvienam vartotojui, užsitikrinti švarų ir kokybišką vandens tiekimą namuose yra svarbu. Brita filtrai yra naudojami dažniausiai, tačiau ne visais atvejais šie vandens filtrai yra tinkamiausias pasirinkimas. Brita vandens filtrai garantuoja švarų ir kokybišką vandenį, taip, tačiau pajėgumas yra tinkamas ne visiems. Todėl ieškantys didesnio pajėgumo ir našumo vandens filtravimo sistemų ieško Pureaquafilter.lt specialistų. Kurie garsėja profesionaliais patarimais bei praktiškomis rekomendacijomis.

Vandens filtrai Pureaquafilter.lt

Pureaquafilter.lt specializuojasi geriamo ir pramoninio vandens filtravimo sistemų pardavime, montavime, priežiūroje. Vandens filtrai Pureaquafilter.lt leidžia pasirinkti geriausius. Kas leidžia išspręsti ir filtrų pajėgumo klausimą. Priešingai nei Brita, Pureaquafilter.lt filtrai yra parenkami pagal pajėgumą ir vandens filtravimo efektyvumą mėnesiui, savaitei, dienai ar valandai. Todėl Pureaquafilter.lt filtrai yra geriausias pasirinkimas buityje, namams, pramonėje, gamybai. Tereikia išsiaiškinti kokios kokybės Jūsų vandens šaltinio vanduo ir pasirinkti tinkamiausius filtrus.

 • Mechaniniai filtrai yra naudojami pirminiam vandens filtravimui. Jie pasirenkami ir montuojami kai apsisprendžiama iš kokio vandens šaltinio bus imamas vanduo. Tokie filtrai užkerta pateikimui į sistemą smėliui, dumblui, žemėms, kitoms netirpioms medžiagoms ar neištirpusioms organinėms. Todėl tik pradedant imti vandenį mechaniniai filtrai yra geriausias sprendimas;
 • Vandens nugeležinimo filtrai – parenkami pagal vandens poreikį tiek buityje, namams, tiek pramonei, gamyboje, biurų aptarnavimui. Šių filtrų paskirtis yra pašalinti iš vandens geležį, kuris keičia vandens skonį, spalvą, o kartais ir kvapą. Jei vandenyje yra fiksuojamas sieros vandenilis. Tada vanduo dvokia supuvusiais kiaušiniais;
 • Vandens minkštinimo filtrai  užtikrina sklandų buitinės ar pramoninės technikos darbą. Nukalkinimo filtrai iš vandens pašalina kalcio bei magnio druskas, kas leidžia efektyviai atsikratyti kalkių nuosėdų.

Vandens kokybė

Vandens filtrai Pureaquafilter.lt padeda atstatyti ar garantuoti vandens švarą ir kokybę. Tai leidžia užtikrinti saugumą ir mūsų organizmui, kai nuolat papildomos vandens atsargos, kokybė yra labai svarbi. Tad suprasti kuo Pureaquafilter.lt vandens filtrai ir kokybiškas vanduo yra naudingi – labai svarbu.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Geras pasirinkimas – Forever produktai

Geras pasirinkimas. Turbūt tie, kurie ragavo, žino, kad Forever produktai yra tikras skanumynas. Tai ne tik gardūs, bet ir labai sveiki produktai. Visgi, kai kurie gali nenorėti pripažinti, jog produktai verti dėmesio. Kaina neretai atbaido pirkėjus ir priverčia pasirinkti pigesnę prekę. Na, Forever produkcija kai kuriems gali pasirodyti kiek per brangi.

Geras pasirinkimas

geras pasirinkimas

Visgi, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog natūralūs Aloeproduktai.lt produktai neretai kainuoja panašiai. Ką jau kalbėti apie tai, jog parduotuvėse galima rasti nuolaidas ir kitus pasiūlymus, kurie padeda sutaupyti. Aloeproduktai.lt Forever produktai yra labai geras pasirinkimas tiems, kurie vertina ekologiškus produktus ir sveiką gyvenimo būdą. Norite išmėginti šiuos produktus? Tuomet negaiškite ir rinkitės juo jau dabar. Parduotuvėse galima rasti produktų įvairovę ir išsamius prekių aprašymus, todėl kiekvienas žinos, ką pasirinkti. Dar geriau tai, jog prekes galima įsigyti pigiau. Na, bet reikia išsiaiškinti, kur jas pirkti. Naudinga neskubėti rinktis prekių, jog būtų galima rasti tai, kas nebrangu ir naudinga. Kartais apsimoka skirti kiek daugiau dėmesio prekių aprašymams, jog būtų galima išsirinkti reikiamą prekę.

Pirkti galima ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu

Pigiausias kainas neretai galima rasti internetinėse parduotuvėse. Juk būtent ten siūlomos nuolaidos ir kiti pasiūlymai, kurie žavi daugelį pirkėjų. Rinktis reikia atidžiai, jog būtų galima rasti ne tik pigią kainą, bet ir kokybišką prekę. Turbūt ne kartą teko girdėti apie tai, jog neatidūs pirkėjai perka padirbinius ir moka panašią sumą, gal kiek pigesnę kainą. To daryti tikrai nereikia. Išvengti tokios situacijos lengva, tačiau reikia būti atidiems. Naudinga pasidomėti kainomis ir tuomet nuspręsti, ką pasirinkti. Pirkti prekes galima nebrangiai, tačiau reikia žinoti, kurie pardavėjai patikimi, o kurie suteikia ne pačias geriausias sąlygas. Naudinga neskubėti pirkti, jog būtų galima pasirinkti tai, ko reikia. Kartais apsimoka ne taupyti, o rinktis prekes pagal kokybę. Tokiu būdu perkama kokybiška prekė.

Kiek kainuoja?

Prekių kainos gali būti labai skirtingos. Tai priklauso ne tik nuo prekės pasirinkimo, bet ir nuo kitų dalykų. Sutaupyti galima, tačiau rinktis prekes reikia atidžiai. Kartais pigiau kainuojančios prekės yra visiškai nevertos dėmesio, kadangi jos yra ne originalios. Prekes rinktis reikia atidžiai, jog būtų galima sutaupyti ir įsigyti kokybišką prekę. Apsimoka skirti dėmesio ir pirkti aukštos kokybės prekes pigiau.

Aloeproduktai.lt Forever produktai yra saugūs, natūralūs ir aukščiausios kokybės. Juos gali vartoti tiek suaugę, tiek vaikai.

Kontaktai informacijai:

Rotušės a. 14, Alytus.

Telefonas: +370 (683) 76833

Ofl.lt

Mediniai nameliai – vaikų gyvenime

Mediniai nameliai. Šių dienų vaikai, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be telefono ar kompiuterio, kelia daug klausimų mokslininkams bei kineziterapeutams. Mokslininkai tyrinėja ir pastebi, kad vaikų socialiniai įgūdžiai prastėja, jie vis labiau renkasi bendravimą socialinėse erdvėse, nei gyvą bendravimą kompanijoje. Jau yra fiksuojami tokie atvejai, kuomet sėdintys vaikai tame pačiame kambaryje, bendrauja telefonu. Tai šokiruoja ne tiks mokslininkus bet ir vaikų tėvelius, kurie nežino kaip elgtis šioje situacijoje. Vaikai ištisas dienas sėdėdami gulėdami, taip pat praranda taisyklingą laikysena ir formuojasi ankstyvajame vaikų raidos etape kupra. Kineziterapeutai vis daugiau fiksuoja ankstyvam amžiuje nugaros deformacijų, kurios buvo anksčiau fiksuojamos dirbantiems prie kompiuterių nuo 30 metų.

Mediniai nameliai

mediniai nameliai

Bendras tikslas tiek tėvelių tiek kineziterapeutų yra suteikti kuo mažiau laiko prie telefonų, bei kuo daugiau laiko judant lauke ar sportuojant. Priimta išvados, kad lengviausias būdas vaiką sudominti būti lauke ir žaisti, yra vaikų mediniai nameliai Mazyliopalepe.lt. Vaikų nameliai komplektuojami su begalę įvairių pramogų ir veiklų vaikams tokių kaip: smėlio dėžė, čiuožykla, supynės, karstynės ir kitomis veiklomis. Be abejonės šiuose nameliuose vaikai galės netik sportuoti, bet galės ir lavinti savo smulkiąją motoriką, statyti smėlio pilis, bei kitaip išreikšti savo kūrybą.

Naudinga pasidomėti:

Šių namelių dėka, vaikai norės būti lauke. Nevisi tėvai sutinka priimti kiemo draugus į namus, o lauko namelyje vaikai tai galės daryti, todėl susiras naujų draugų bei turės veiklos su jais.

Medinių namelių vaikams komplektacija

Jeigu nusprendėte užkirsti kelią telefonų ekranams, ir žengti į naujas veiklas lauke, papasakosime plačiau apie medinius vaikų namelius ir kokie jie būną. Kaip ir visur namelio komplektacija ir susideda iš labai daug elementų, kurie kainuoja. Todėl reikia nuspręsti kokį skirsite jiems biudžetą. Mūsų rekomendacija būtų įsigyti namelį, kuriame yra čiuožykla, smėlio dėžė, bei supynės. Šių namelių kainos neviršija tūkstančio eurų, o veiklos vaikams bus per akis. Namelio dėka apsaugosite vaiką nuo neigiamo išmaniųjų įrenginių poveikio, bei padėsite savo vaikams augti sveikiems ir laimingiems.

Nauda vaikams

Nepamirškite, kad vaikų laikysena kuo toliau tuo bus blogesnė, ir ją atitaisyti bus vis sunkiau, todėl rekomenduojame daryti viską, kad jūsų vaikas gyventų kuo aktyvesnį gyvenimą ir kuo mažiau sėdėtų.

Mazyliopalepe.lt atrasite ir galėsite išsirinkti geriausią medinį namelį vaikams ar žaidimų aikštelę.

Amway produktai – ieškantiems kokybės

Amway produktai – kokybės ieškantiems lietuviams. Gera pranešti smagią žinią kiekvienam vartotojui, kad 51 sėkmingų metų bendrovė žengia didelį žingsnį ir Lietuvoje. Amerikanamuose.lt suteikia galimybę produktus įsigyti internetu. Jie pasiekiami visoje mūsų šalyje. Geriausi produktai Amway yra pristatomi kelių dienų bėgyje. Todėl nebereikės produktų ieškoti ir užsisakinėti kitose šalyse, laukti savaitę ar kelias kol produktai bus pristatyti.

Amway produktai

amway produktai

Esantiems skeptikams naudinga pasidomėti Amway įmonės veikla. Net 80 šalių įsitvirtinusi kompanija Amway tapo pasiekiama ir Lietuvoje. Naudinga atminti, kad kompanijos Amway sėkmę lemia ne vardas, kuris, gal būt šiuo metu kai kam yra naujas,  bet produktų gausa ir jų kokybe. Tad dar kartą smagu pagirti lietuvišką kompaniją, kad dėka Amerikanamuose.lt produktai Amway yra pasiekiami ir kiekvienam Lietuvos vartotojui. Ir jei informacija domitės tik pirmą kartą, Amway dar nėra išbandyti – naudinga tai įgyvendinti jau dabar. Pasiruoškite rinktis.

Amway HOME – namams

Švaros namų aplinkoje palaikymui rekomenduojamų produktų Amway galima rasti kiekvienam poreikiui. Nesvarbu tai virtuvė, svetainė ar vonia su skalbimo mašina.

 • Amway priemonės skalbimui. Tai koncentruotos arba universalios priemonės, kurios pritraukia daugelio namų šeimininkių dėmesį. Skysta ir koncentruota priemonės leidžia patiems vartotojams spręsti kokio efektyvumo jie tikisi skalbimo metu. Taigi, ar esate pasiruošę būti švaresni efektyvesne priemone, išbandote ir sprendžiate patys, Amway tik parūpins produktais Jūsų poreikio įgyvendinimui;
 • Produktų Amway grupė indų plovimui yra skirta vartotojams, kurie nori efektyviai išplauti indaplove arba rankomis. Indaplovių tabletės nestebina išore, tik efektyviu veiksmingumu plaunant šaltame vandenyje. Jei turite reikalavimą taupiai, bet efektyviai išplauti indus indaplovėje, Amway bus geriausias atradimas kiekvienam;
 • Įvairiems namų paviršiams valyti Amway produktų įvairovė Amerikanamuose.lt leidžia rinktis. Namų šeimininkės galėtų patikslinti problemas virtuvėje, kurias sunku pašalinti. Ant paviršiaus nusėdę riebalai verčia vis ieškoti ir ieškoti efektyvių priemonių. Jei dar nebandėte, Amway paviršių valymo priemonės visas problemas išspręsti efektyviai. Virtuvei, voniai, tualetui, stiklams ir kitiems paviršiams specialiai pagamintas produktas pasitarnaus efektyviau nei universalios ir plačiai išreklamuotos.
 • Virtuvės ir stalo reikmenys – puodų ir peilių rinkiniai leis atsinaujinti, net ir jei keletą metų planuojate šį veiksmą. Kokybiški įrankiai visada turi paklausą ir šiuo atveju tai yra Amway.

Taigi, Amway produktus Lietuvoje lengvai rasite Amerikanamuose.lt ir 1-2 bėgyje jų sulauksite savo namuose.

Pradėkite Amerikanamuose.lt atrasti dabar – Amway!

Vandens filtrai ir kokybė

Vandens filtrai – pramonei ir individualiems poreikiams. Didelius lūkesčius keliantys dėl vandens kokybės vartotojai gali ramiau atsipūsti. Tai kas ankščiau atrodė neįmanoma, šiuolaikiškam vartotojui tapo pasiekiama. Ir tam, kad vandens kokybė būtų atstatyta bei efektyviai kontroliuojama, geriausias įrankis yra filtravimo sistemos.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Filtrai yra naudojami vandens kokybės gerinimui. Greičiausiai ne kartą teko girdėti apie užterštą geriamą vandenį. Lietuvos higienos centro specialistai rekomenduoja karts nuo karto pasitikrinti vandens kokybę atliekant tyrimą. Iš tyrimų laboratorijos gavus tikslią cheminę analizę galima parinkti ir konkrečią vandens filtravimo sistemą – filtrus. Buitiniais ir profesionaliais vandens filtrais prekiauja ltaqua.lt, todėl jų patarimai gali padėti pasirinkti geriausius ir neišlaidaujant. Kadangi kiekvienas vandens filtras atlieka konkrečia funkciją, su jomis naudinga susipažinti. Vandens filtrai ltaqua.lt yra siūlomi tiek buitiniam vartotojui, pramonės objektams, kasdieniam vartojimui ar gamyboje.

Vandens šaltiniai

Prieš pradedant susipažinti su filtrų rūšimis naudinga suprasti ir jų poreikio būtinybę. Pramoninių objektų ar individualių namų statybos pradedamos nuo bendrų projektų: elektra, pastatų projektavimas, vandens tiekimas. Ties vandens tiekimu ir apsistokime. Vandens šaltiniai gali būti keli, todėl jų vandens kokybė taip pat gali būti įvairi.

 • Šulinio vanduo – paviršinių vandenų šaltinis, kuris Lietuvoje yra naudojamas labai dažnai. Tačiau tokio vandens kokybė yra kone prasčiausia. Net 70 procentų tikrintų šulinių Lietuvoje buvo užkrėsti nitratais ir nitritais. Todėl vandens tiekimui į biurą, gamybines patalpas ar individualius namus filtrų montavimas yra neišvengiamas. Lietuvos higienos specialistai paviršinių vandenų šulinius rekomenduoja tirti kas 6 mėnesius. ltaqua.lt specialistai, šuliniams rekomenduoja naudoti mechaninius, vandens nugelęžinimo ir minkštinimo filtrus. Tačiau tikslus pasiūlymas filtrams įsigyti gali būti pateiktas tik po atlikto tyrimo;
 • Gręžinių vanduo taip pat nėra švarus. Todėl vandens filtras nugelęžinimui bus geriausias pasirinktas įrankis kokybės gerinimui. Vanduo iš gręžinio yra rudas dėl natūralių uolienų ir ištirpusių organinių medžiagų. Jo skonis nėra malonus, primena geležies skonį. ltaqua.lt parinkti filtrai leis užtikrinti geriausią vandens kokybę;
 • Vandentiekio vanduo iš vietinio vandentiekio. Toks vanduo yra tiekiamas tiesiogiai iš vandentiekio ir jį dažniausiai naudoja daugiabučių gyventojai ir atskiros pramonės įmonės. Toks vanduo yra pakankamai kokybiškas, tačiau, jame galima rasti kalčio ir magnio druskų perviršį. Jos veda prie vandens maišytuvų, įvairių paviršių ar naudojamų prietaisų apkalkėjimo. Kietas vanduo nėra naudingas gamyboje, tiek pat ir buityje. Todėl ltaqua.lt filtrai leis iš vandens pašalinti nereikalingas medžiagas. Užtikrins aukštos kokybės palaikymą.

Taigi, filtrai vandens kokybės gerinimui yra naudingi ne visais atvejais, todėl pasikonsultuokite su ltaqua.lt specialistais.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt