Posts by Category: Kelionės

Pigios poilsinės kelionės, Turkija, Barcelona, egiptas, Tunisas.

Viešbučiai ir svečių namai Druskininkuose

June 23, 2015

Viešbučiai ir svečių namai Druskininkuose

Pagal kokius kriterijus galima skirstyti viešbučius?

Bet kokio tipo paslaugas teikiančias įmones galime skirstyti pagal įvairiausius kriterijus. Ne išimtis yra ir viešbučiai ar svečių namai Druskininkuose, tad belieka tik pasidomėti, pagal kokius kriterijus galime skirstyti juos.
Pagal žvaigždučių skaičių
Žvaigždučių skaičius yra bene vienas svarbiausių kriterijų. Štai pavyzdžiui, mūsų šalyje viešbučiai gali turėti nuo 1 iki 5 žvaigždučių, o kuo jų daugiau – tuo daugiau paslaugų, švaros, tvarkos bei grožio galite tikėtis. Tačiau nereikia manyti, kad visose šalyse yra tas pats – yra šalių, kuriose viešbučiai klasifikuojami raktais arba raidėmis.
Pagal vietovę
Ypač svarbus yra vietovės kriterijus. Tiesa, kalbant apie šį kriterijų, yra galimi įvairūs pasirinkimas, tačiau bene svarbiausias – vietovė yra kurortinė ar ne. Štai pavyzdžiui, kaip pavyzdį palyginkime dvi vietoves: Vilnių bei Druskininkus: pastarasis miestelis turi kurorto statusą, todėl viešbučiai Druskininkuose gali būti vadinami tiesiog kurortiniais, tuo tarpu, Vilnius tokio statuso neturi.
Pagal siūlomų paslaugų pobūdį
Viešbučius galime skirstyti ir pagal siūlomų paslaugų pobūdį. Kaip žinia, kiekvienas viešbutis siūlo tam tikras paslaugas, kurias galima suskirstyti į būtinas (vonios kambarys, džiovintuvas, šaldytuvas, seifas, internetas,) ir ne pirmos būtinybės paslaugas (kopijavimo paslaugos, bilietus į renginius užsakymas, taksi iškvietimas, pusryčiai ar vakarienė į kambarį, drabužių skalbimas ir lyginimas).
Pagal kambarių pobūdį
Dar vienas kriterijus, pagal kurį taip pat galime skirstyti visus veikiančius viešbučius, yra susijęs su kambarių pobūdžiu. Kaip žinia, kambariai gali būti vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su atskiromis lovomis, dviviečiai, kuriuose yra galimybė pastatyti papildomą lovą, liuko klasės kambariai. Tačiau svarbu žinoti, jog vienas viešbutis nebūtinai gali pasiūlyti visų tipų kambarių – ypač dažnai yra apsiribojama ties vienviečiais, dviviečiais ar dviviečiais su atskiromis lovomis tipo kambariais.
Pagal klasę
Viešbučius galime skirstyti ir pagal klasę. Labiausiai paplitusios yra ekonominė bei verslo klasės. Tiesa, dažnai sutinkamas ir kombinuotas variantas. Na, o jei kalbėtume apie šių klasių viešbučių skirtumus, reikėtų pastebėti, jog nakvynė verslo klasės viešbučiuose yra gerokai brangesnė, tačiau yra galimybė pasinaudoti ir daugybe specializuotų paslaugų, ko negali pasiūlyti dažnas ekonominės klasės viešbutis.
Pagal svečius
Įdomu tai, kad viešbučiai gali būti skirstomi ir pagal tai, kokie svečiai jame apsistoja. Viena atvyksta pažintiniais, antri – poilsiniais, treti – verslo reikalais.
Kaip matyti, viešbučius galime skirstyti pagal įvairiausius kriterijus. Savaime suprantama, visus juos žinoti nebūtina, tačiau kuo daugiau jų atsiminsite, tuo bus lengviau išsirinkti nakvynę.

Daugiau straipsnių panašiomis temomis rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-06-23

2260 views

Kas aktualu pasirinkus kelionę keltu

September 03, 2014

Kas aktualu pasirinkus kelionę keltu

Pigūs keltų bilietai iš Klaipėdos internetu?
Šiuolaikiniai keltai – ekonomiškas ir komfortiškas keliavimo būdas. Keleivių patogumui yra įrengta viskas, ko reikia: patogios kajutės, sėdėjimo salės, restoranai, parduotuvės, pramogų zonos. Lietuvoje siūlomi pigūs keltų bilietai iš Klaipėdos internetu, tad ir kiekvienas iš mūsų gali pats išbandyti tokį keliavimo būdą.
Bilietų kainos priklauso nuo pasirinkto maršruto, kelionės laiko ir patogumų. Kelte galima rinktis tiek ekonominės, tiek ir liukso klasės apgyvendinimą. Tarkim sėdima vieta salėje kainuos gerokai pigiau, nei kajutė. Jos taip pat skirstomos pagal patogumus bei vietas. Su iliuminatoriumi kajutė įprastai kainuoja brangiau, nei be jo. Kelionė keltu turi daug privalumų ir tai ne vien tik pigi bilietų kaina ar komfortas, bet ir galimybė vykti su automobiliu ar naminiu gyvūnu. Bagažas labai domina visus keliautojus, todėl ne išimtis ir kelto keleiviai. Jiems šiuo atveju pasiseka labiau, nei, pavyzdžiui, skrendantiems lėktuvu. Keleiviai gali pasiimti su savimi į keltą neribotą kiekį bagažo.
Ar žinojote, kad parduodami pigūs keltų bilietai iš Klaipėdos internetu? Šiuolaikinės technologijos leidžia ir čia atrasti privalumų, nes galima greitai ir paprastai rasti visą dominančią informaciją apie kainas, datas, uostus. Jei vis dėl to keleivis nusprendžia įsigyti bilietus keltų bilietų pardavimo kasose, tai jis neturėtų nustebti pamatęs, kad ten kainos bus didesnės, nei internetu. Taigi, taupantys keliautojai žino, kur galima pigiau įsigyti bilietus.
Registracija į keltą prasideda likus 3–4 valandoms iki išplaukimo, o baigiama likus 1,5 valandos keliaujant su automobiliu, o be jo – 1 valandai. Dažnai tik prasidėjus kelionei mes imame nekantrauti kada gi atvyksime. Tai priklauso nuo pasirinkto maršruto, pavyzdžiui, keltas vykstantis Klaipėda – Karlshamnas ilgai neužtruks. Kelionės trukmė apie 14 valandų, o jei keliaujame į Kylį, tai plaukti teks apie 21 valandą. Ieškant geriausios kainos galima rasti daug pasiūlymų. Iš Klaipėdos beveik visomis savaitės dienomis galima išplaukti į nurodytus uostus. Tai labai patogu. Ne tik privalumų turi toks keliavimo būdas. Kartais pamirštama paminėti ir trūkumus. Pavyzdžiui, vienas iš nemaloniausių – jūros liga ar baimė plaukti jūra, tačiau ir tokios fobijos gali būti įveikiamos. Tereikia pastangų, pavyzdžiui, nuo jūros ligos galima išgerti specialius vaistus.
Privalumų pasirinkus tokį keliavimo būdą tikrai daug. Saugumas, komfortas, greitis, įspūdžiai ir palanki kaina vilioja keleivius. Šios pagrindinės priežastys skatina vis daugiau žmonių įsigyti kelto, o ne kitos transporto priemonės bilietus.

Straipsnis patalpintas: 2014-09-03

1713 views