Posts by Category: Mokymai

Kalbų mokymai, anglų, rusų, norvegų, vertimai.

Temos pasirinkimas magistro darbui

June 23, 2015

Temos pasirinkimas magistro darbui

Magistro darbas ir temos pasirinkimas

Yra daug priežasčių, dėl kurių žmonės nusprendžia rašyti magistro darbą: vieniems – tai tęstinis etapas po sėkmingų bakalauro studijų; antriems – noras turėti dar daugiau žinių, kurias kasdien galėtų pritaikyti darbe; tretiems – nuoširdus noras tobulėti. Tačiau, kad ir kokios bebūtų priežastys, dėl kurių rašysite magistro darbą, turėtumėte žinoti, kad vienas svarbiausių dalykų yra tinkamai pasirinkti jo temą. Kaip tai padaryti?
Visai nesvarbu, koks yra svarbiausias tikslas, kuriuo ruošiamas magistro darbas, svarbu suprasti, kad tema turi būti tokia, kad teiktų realią naudą. Puiku, jei rašote magistro darbą todėl, jog norite įgyti dar daugiau žinių, kurias jau netrukus galėtumėte pritaikyti darbovietėje, tačiau kaip magistro darbą pasirinkti tuomet, kai jį ruošiate vien tik dėl noro žinoti daugiau? Kaip tuomet pasirinkti temą, kad ji teiktų realios naudos? Atsakymas labai paprastai – tiesiog atidžiai įverkite savo padėtį ir sau atsakykite, ką planuojate veikti artimiausioje ateityje. Pavyzdžiui, jei ruošiatės kilti karjeros laiptais, pagalvokite, kaip keisis jūsų užimama pozicija ir jei jau esate numatę, kur norite pretenduoti, magistro rašto darbo tema turėtų būti susijusi su nauja pozicija. Taigi, belieka tik sau įvardinti, kokios bus jūsų naujosios pareigos. Na, o kad galėtumėte tikėtis teigiamų rezultatų, būtina turėti ir ką pasiūlyti darbdaviui. Taigi, magistro darbas tokia tema, kuri yra artima jūsų naujosioms pareigoms, suteiks puikią progą įgauti dar daugiau teorinių bei praktinių žinių, kurios padės lengviau susidoroti su naujosiomis pareigomis, o taip pat – taps puikiu pliusu dalyvaujant konkurse dėl naujųjų pareigų.
Tačiau yra ir dar vienas dalykas, į kurį taip pat turėtumėte nepamiršti atsižvelgti rinkdamiesi temą šiam rašto darbui. Tai – jūsų pačių norai. Būtina pabrėžti, kad neretai žmonės rinkdamiesi temas šiems rašto darbams orientuojasi tik į tai, kokia bus galutinė nauda profesinėje srityje, tačiau visiškai pamiršta apie savo norus, kurie taip pat yra labai svarbūs. Paisyti savo norų šiuo klausimu yra labai svarbu, kadangi reikia prisiminti tai, jog tuo atveju, jei pasirinksite tokią temą, kuri jums iš tikrųjų patinka, net patys nustebsite, kaip darbas vyksta greitai bei sklandžiai. Taigi, belieka tik reziumuoti, jog pasirinkę jums iš tiesų patinkančią temą magistro darbą paruošite per kur kas trumpesnį laiko tarpą, maža to, teks įdėti žymiai mažiau pastangų, na ir žinoma, tikrai išvengsite bemiegių naktų – vietoj galėsite džiaugtis įdomiu bei naudingu kūrybiniu procesu.

Daugiau straipsnių rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-06-23

1971 views

Metas pamokyti kaip ir kam reikalingos SEO paslaugos

February 05, 2015

Metas pamokyti kaip ir kam reikalingos SEO paslaugos

Kuriant verslą internetu būtina vadovautis ir žiniom, ne tik nuojauta, kad Jums turi pasisekti. Juk sėkmei versle, tik bendra pastangų visuma priveda prie didelės sėkmės. Tai liečia ir verslą internetinėje erdvėje, nes jis neateina pas mus iškart, kai buvo užbaigti internetinio puslapio darbai ir į jį sukeltas paskutinis paslaugas ar produktus siūlantis failas. Su šiuo pastebėjimu turėtų sutikti visi, arba dauguma, nes nuomonės bet kokiu atveju gali ir turi išsiskirti.

Taigi, turėtumėte įsidėmėti, kad Jūsų verslo sėkmė atsiras ir užaugs ne dėl tos priežasties, jog susikūrėte prabangią internetinę svetainę ir į ją investavote tūkstantį ar net kelis tūkstančius eurų. Po to, kai paleisite paieškoje savo puslapį, joje niekas neat neapsilankys, nebent pradžioje, kai iš smalsumo svetainėje apsilankys artimieji, draugai ir pažįstami. Tad, verslo iš to nepadarysi, todėl teks sukti galvas, ką dar padaryti, kad į Jūsų svetainę ateitų labai daug lankytojų, kurie domisi būtent Jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis. Galvos sukti nereikia, kad nenusisuktų, bet patarimas ir tokia paslauga jau yra, kuri padės Jums lipti verslo sėkmės internete laiptais. Tokios paslaugos yra vadinamos SEO.

SEO paslaugos yra reikalingas beveik kiekvienam internetiniam puslapiui, kuriame ketinama vykdyti prekybą. Tokie puslapiai nebūtinai privalo būti pavadinti elektroninėm ar internetinėm parduotuvėm. Juk būdų parduoti yra labai daug, o ir ne visos paslaugos gali būti parduodamos internetinėje parduotuvėje. Pavyzdžiui fizinių asmenų bankroto procedūra, arba skyrybos ar anglų kalbos mokymas. Šios paslaugos yra prekės, bet parduotuvėje jų niekas nededa. Todėl tokių paslaugų pardavimams yra skirti tam tikri informaciniai puslapiai, kurie ir skleidžia visą pilną informaciją apie tokias paslaugas. Bet tam, kad jos būtų aptinkamos GOOGLE paieškoje, Jums būtina užsisakyti SEO paslaugų paketą. Šios paslaugos padės iškelti internetinėje paieškoje informaciją apie Jūsų siūlomus produktus ar prekes, kurių ieško būsimi klientai paieškos sistemoje. Naujiena? Bet internetinių puslapių kūrėjai turėjo Jūsų užklausti dėl panašių paslaugų atlikimo, todėl SEO paslaugos neturėtų būti naujiena.

Na, jei SEO paslaugos Jums yra naujiena, tai norime informuoti, kad tokios paslaugos yra įgyvendinamos ne per trumpą laikotarpį, todėl prieš pradėdami kurti internetinį verslą pagalvokite, ar tikrai este pasiruošę investuoti į SEO, nes paslaugos yra ne pigios. Bet jei apsisprendėte kurti verslą internete, pasidomėkite apie tai, kad yra SEO paslaugos, kam jos reikalingos ir kiek maždaug kainuoja, kad galėtumėte toliau planuoti savo veiksmus, atidėti ar skirti tam tikrą sumą investicijoms ir suprantama, gaudyti sėkmės paukštę už uodegos.

Straipsnis sudėliotas lengvai ir įkeltas: 2015-02-05

2198 views

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems

November 27, 2014

C kategorijos kursai Vilniuje prieinami visiems
Daugybė pervežimų įmonių užsiima įvairių krovinių pervežimu. Tai prekybos dalis, be kurios šiuo metu mums sunku įsivaizduoti šiuolaikinę vartojimo sritį. Ne veltui vis populiaresni c kategorijos kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose mažesniuose miestuose.
C kategorijai priskiriami visi krovininiai automobiliai, kurių masė yra didesnė kaip 3,5 tonos. Taigi, jei norite vairuoti tokią transporto priemonę, tai turite baigti kursus ir jūsų vairuotojo pažymėjime atsiras C kategorijos atžyma. Tiesa, tai galima daryti tik tiems, kurie yra sulaukę 21 metų amžiaus. Jaunesniems ši kategorija nesuteikiama.
Kartais galime išgirsti pasakymų, kad nuo vairavimo mokyklos pasirinkimo priklauso tai, kaip jūs išmoksite vairuoti. Apie tai ar tai yra tiesa, ar ne galima diskutuoti, tačiau diskusijos užsitęstų. O štai prakalbus apie tai, kad būtina rinktis profesionalius instruktorius ir mokytojus galima vienareikšmiškai pasakyti, kad tai yra tiesa. Pagalvokite, kas nutiktų, jeigu ateitumėte mokytis vairavimo pas visiškai su tuo nesusidūrusį žmogų. Jums nebūtų suteiktos nei tinkamos KET teorinės žinios, nei įgytumėte reikiamų vairavimo praktinių įgūdžių. Nusprendus, kad jums reikalingi c kategorijos kursai Vilniuje, turite atidžiai pasirinkti, kam patikėti savo pinigus, nes už panašią kainą galite gauti itin profesionalius mokymus arba tokius, kurie nesuteiks didelės naudos.
Ar žinote, kaip atskirti gerą vairavimo mokyklą nuo prastos? Svarbu įsitikinti tuo, kad ji vykdo veiklą oficialiai. Taip pat galima paieškoti apie ją atsiliepimų ar paklausinėti vairavimo teises turinčių pažįstamų bei draugų. Kartais pakanka peržvelgti, kas dirba mokymo įstaigoje ir pamačius, kad čia paslaugas teikia profesionalai – neverta dvejoti dėl pasirinkimo. Dažnai vairuotojai, kurie jau turi B kategorijos teises nusprendžia, kad laikas įgyti daugiau žinių bei gauti reikiamas kategorijas. Pavyzdžiui, nusprendus, kad norite vairuoti krovininę transporto priemonę pasirinksite C kategorijos kursus. Ieškodami kur mokytis, galite kreiptis į tą pačią vairavimo mokyklą, jei ji vykdo veiklą ir jums patiko mokymo lygis. Jei to nėra, tai teks ieškoti naujos vairavimo mokyklos ir ten baigti kursus.
Pervežti krovinius yra labai atsakingas darbas. Tinkamai išmokus reikiamų žinių bus paprasta jį atlikti, todėl KET taisyklės ir vairavimo įgūdžiai yra labai svarbūs. Saugus vairavimas tam skirtos transporto priemonės užtikrina ir kitiems eismo dalyviams saugumą. Rinkitės profesionalius mokytojus ir jie to jus išmokys, o jūs jausitės užtikrintai kelyje vairuodami krovinines transporto priemones.

Straipsnis parašytas: 2014-11-27

990 views

Ką daryt, ką daryt

September 03, 2014

Ką daryt, ką daryt

Greičiausiai toks klausimas sukasi daugelio žmonių galvose po to, kai gyvenimas ar darbdavys priverčia šiek tiek patobulinti savo gyvenimiškus arba darbinius įgūdžius ir išmokti jau pažįstamą ar išvis naują kalbą.

Pasaulyje yra priskaičiuota labai daug kalbų rūšių, bet greičiausiai, kad neduosite man sumeluoti sakant, kad anglų kalba yra viena iš pagrindinių pasaulio kalbų. Norite pasiginčyti? Pavyzdžiui, nuvykę, kad ir į Kiniją ar Japoniją, vargu ar susikalbėtumėte naudodami savo nacionalinę lietuvių kalbą. Bet pabandę kalbėti angliškai galite nustebti, kad didieji pasaulio šalių miestai labai lengvai gali susikalbėti ir anglų kalba. Tik nereikia pamiršti, kad norint susikalbėti angliškai net ir kituose žemynuose, būtina ir pačiam mokėti tą pagrindinę kalbą. Jei nuvyksite tik su pagrindinėmis žiniomis ir bandysite susikalbėti, kad ir su tais pačiais japonais ar kinais, tada tikrai galėsite pabūti tikru lietuviu ir kaltinti Azijos gyventojus, kad jie nemoka arba prastai moka anglų kalbą, pamiršdami ar nenorėdami pastebėti, kad ir Jūsų kalbos žinių bagažas gali būti viso to priežastimi. Todėl tokiems atvejams išvengti reikia tam tikrą savo dienos laiko dalį skirti anglų kalbos tobulinimui ar pačiam mokslui.

Anglų kalbos tobulinimas ar pažintis su ja nėra sudėtingas ir daug nekainuojantis, jei kam aktualiau ne mokytis, bet skaičiuoti išlaidas. Anglų kalbos kursai, pagal atskirų įmonių įkainius gali kainuoti tiek 5-6 litus už akademinę valandą, tiek ir visus 15 ar net 20 litus. Tai priklauso nuo to, kokią mokymo programą Jūs renkatės, esate pradedantysis ar šiek tiek pažengęs anglų kalbos žinovas, o gal, Jūs jau esate netoli tobulo kalbos valdymo. Nuo to priklausys ir Jūsų kalbos mokymosi trukmės laikas bei naudojamos priemonės. Tarkime, pažengusiems anglų kalbos žinovams, kai kurios mokyklos siūlo ir praktinius kalbos mokymus ne tik klasėje ar auditorijoje, bet ir kelių dienų išvyką į Angliją. Kas tobulinantiems savo anglų kalbos žinias suteikia unikalias galimybes įtvirtinti tiek žinias, tiek įsisavinti ir naują informaciją bei kalbą tobulinti panaudojant ją ir praktikoje.

Kiekviename Lietuvos mieste galima atrasti smagius anglų kalbos kursus siūlančias bendroves, bet ne visos siūlo unikalias galimybes. Todėl nuo to, kokių kalbos kursų Jūs norite priklausys ir kursų bei programos kaina. Bet neradus ko nors unikalaus nusiminti neverta, juk svarbiausia Jūsų žinių tobulinimo programa, o išmokę ir įtvirtinę anglų kalbą patys galėsite nuvykti, kad ir į Londoną ir pabandyti žinias įtvirtinti kelionės metu. Tereikia tik užsispyrimo ir šiek tiek kantrybės.

Straipsnis patalpintas: 2014-09-03

 

1181 views