Pagrindinė informacija – Geodeziniai matavimai Alytuje

Pagrindinė informacija. Geodeziniai matavimai Alytuje plačiai nėra aptarinėjami. Lyg pati paslauga ir procesas būtų palikti savaiminei tėkmei. Gaila, nors Alytaus mieste gyvena apie 50 tūkstančių gyventojų, dar ne visi žino kur kreiptis norint užsisakyti paslaugą ir kiek laiko ji gali užtrukti.

Pagrindinė informacija – Geodeziniai matavimai Alytuje

Pagrindinė informacija

Atšilus orams ir dzūkams pradėjus domėtis turimų sklypų tikslumu ar žvalgantis įsigyti naują nekilnojamą turtą, geodeziniai matavimai tampa neatsiejama tokio proceso dalimi. Geodeziniai matavimai Alytuje yra vykdomi Dzukuvaldos.lt specialistų pagalba. Specialistai pastebi, kad daugelis užsakovų pradžioje klausia ne dėl paslaugos, bet kainos. Naudinga žinoti, kad standartinių kainų bendram geodeziniam matavimui nėra. Taip, galima paminėti, kad Alytuje geodezijos matavimų kainos svyruoja priklausomai nuo metų laikų. Jei mažiausių kainų šiai paslaugai Alytuje galima tikėtis vėlyvą rudenį bei žiemą, tai kainų šuolis aukštyn pastebimas pavasarį, pradėjus šilti orams ir žinoma, vasarą.

Taigi, tikslią kainą galima sužinoti susisiekus su Dzukuvaldos.lt specialistais. Tam įtakoja ne tik metų laikai, bet ir sklypo ploto dydis, jo sudėtingumas, norimas darbų atlikimo terminas ir kiek kaimynų sklypų ribojasi su užsakovo norimų išmatuoti sklypu.

Geodezininkas – matininkas ir darbai

Užsakovams naudinga žinoti, kad geodezinių matavimų eiga susideda iš kelių etapų. Todėl pagrindinis laikas, kuris užtrunkamas suteikiant paslaugas Alytuje ar Varėnoje priklauso tiek nuo užsakovų, tiek atsakingų institucijų. Matininkas savo darbus atlieka per 2-3 dienas, tačiau kiti kriterijai gali sukelti tam tikrų trukdžių, kas pailgins matavimo laiką.

  • NŽT – Nacionalinė žemės tarnyba, geodezininko/matininko pateiktus sklypo parametrus tikrina apie 15-30 dienų;
  • VĮ Registrų centras duomenų patikrą atlieka nuo 2 iki 10 dienų;

Tačiau pagrindinis geodezinių matavimų Alytuje laiko pailgėjimas gali atsirasti dėl savininkų, kurių sklypai ribojasi su užsakovo sklypu nedalyvavimo matavimo procese. Matininkas kaimynas išsiunčia informacinį pranešimą, todėl laukiant jų sutikimo galima nemažai sugaišti.

Naudinga pasidomėti:

Geodezininko kvalifikacija

Alytuje, Varėnoje ir miestų rajonuose dirbančių geodezininkų kvalifikacija yra labai svarbi ir kontroliuojama Vyriausybės paskirtos institucijos. Geodezinius matavimus Dzūkijoje atliekantys Dzukuvaldos.lt specialistai turi 15 metų darbinę patirtį. Todėl baimintis dėl klaidų ar abejoti matininkų kompetencija nėra jokio pagrindo. Todėl svarbu žinoti, kad geodezinio matavimo kaina nėra pati svarbiausia. Svarbiausias matmenų ir ženklinimų tikslumas.

Kontaktai

Mob. nr: +370 611 19038

Tel. nr: +370 (315) 51525

El. paštas: info@dzukuvaldos.lt

Adresas: Vytauto g. 2, Alytus LT-62151