Pagrindiniai reklamos gamybos etapai

Pagrindiniai reklamos gamybos etapai. Šiuolaikiniame pasaulyje reklama yra neatsiejama kasdienybės dalis. Visi žino, jog norint sukurti sėkmingą verslą svarbu investuoti ir į gerai paruoštą reklamą. Ir kalba eina ne tik apie skaitmeninę reklamą (televizijoje, soc. tinkluose, internete), bet ir apie lauko reklamos gamybą. Juk tai Jūsų vizitinė kortelė, kurią praeidami ar pravažiuodami pamato tūkstančiai žmonių. Vis dėlto norint paruošti tikrai gerą ir potencialius klientus traukiančią reklamą reikia dėsningai atlikti tam tikrus etapus. Visa tai Jums gali padėti atlikti ir reklamos gamyba užsiimantys specialistai, kurie išpildys Jūsų norus ir pasirūpins visomis dalimis nuo vizijos aptarimo iki reklamos įrengimo norimoje vietoje.

Pagrindiniai reklamos gamybos etapai

pagrindiniai reklamos gamybos etapai

Kliento lūkesčių nustatymas

Pirmas ir labai svarbus etapas, tai Jūsų norų nustatymas. Tik tada, kai žinosite, kokio tipo, vaizdinio išpildymo norite reklamos, bus galima žengti žingsnį link sekančio etapo. Žinoma, jog ne visada klientai turi lakią fantaziją, ar žino, kokia reklama labiausiai tiks atskleisti jų verslui. Tam yra reklamos gamybos specialistai, kurie profesionaliai pateikia grafinį reklamos apipavidalinimą ir atsako į visus Jums rūpimus klausimus.

Kainos pateikimas

Žinoma, kad kiekvienam verslininkui rūpi, kiek kainuos pasirinkta reklama. Nustačius, kokia reklama bus gaminama, kokių medžiagų bei darbo prireiks, bus nustatoma preliminari reklamos gamybos kaina.

Naudinga pasidomėti:

Vizualiai paruoštos reklamos pateikimas klientui, užsakymo patvirtinimas bei apmokėjimas

Šiame etape vyksta baigiamasis vizualizacijos darbas ir tik po to pradedama gaminti reali reklama. Reklamos gamybos specialistai pateiks vizualą, kaip atrodys užsakyta reklama, o Jūs pateiksite savo įžvalgas ar tai atitinka visus Jūsų lūkesčius. Suderinami visi likę klausimai bei patvirtinamas užsakymas, apmokama dalis sutartos sumos.

Reklamos projekto derinimas su savivaldybe

Šis punktas nėra taikomas kiekvienai reklamai. Tarkim norint įrengti lauko reklamos stendą, piloną ar kt. lauko reklamą šalia važiuojamosios kelio dalies, Jums reikės savo projektą derinti su savivaldybe, kad gautumėte leidimą visiems veiksmams atlikti. Gera žinia ta, kad už Jus tai gali padaryti specialistai!

Reklamos gamyba

Tik atlikus pirmus 4 punktus prieinama prie pasirinktos reklamos gamybos. Nurodomas terminas per kurį bus pagaminta Jūsų reklama.

Pagamintos reklamos montavimas ir kliento atsiskaitymas už atliktus darbus

Atlikus visus aukščiau išvardintus etapus prieinama prie paskutiniojo – reklamos įrengimo, montavimo darbų. Pasirinkti specialistai atliks šiuos darbus už kuriuos Jūs galiausiai susimokėsite likusią pinigų sumą. Labai svarbu pasirinkti tinkamai Jūsų viziją išpildančius šios srities žinovus, kad liktumėte patenkinti.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Ofl.lt