SEO straipsniai ir tekstai

SEO straipsniai ir tekstai

Kad internetu naudojasi beveik visiška dauguma planetos ir tos pačios Lietuvos žmonių, jau senei nėra paslaptis. Vieni internetu naudojasi tik žaidimams, kiti informacijos ar atsakymų paieškai, o treti ir taip toliau planuoja savo keliones, išvykas, gimtadienius ir dar daug daug visokiausių neįvardintų dalykų. Bet ne visi susimasto ar net žino, kodėl jie pasirenka vienos ar kitos svetainės paslaugas? Taigi, kodėl?

Kad norimą informaciją GOOGLE paieškoje galima susirasti akimirksniu čia jau aišku. Be,t kodėl ieškodami tos informacijos pasirenkate vieną iš svetainių ir kokiu būdu ją atrandate? Manau, kad atsakymas aiškus, nes greičiausiai, kad atsakysite, jog suvedus paieškoje norimos informacijos temą, GOOGLE Jums pateikė tokius variantus. Bet ar pastebėjote, kad tų variantų paieškoje, kurioje pateikiami visi variantai, tomis temomis yra ne trys ar penkiolika, jų būna net keli šimtai, jei ne tūkstančiai. O kodėl Jums pateikiami variantai vieni randasi paieškos pradžioje, o kiti kažkur toli, kur Jūs net neieškote? Atsakymas vienas yra, viso šito priežastis yra SEO straipsniai ir svetainių optimizavimas, kurių pagalba, visa ši informacija iškeliama ženkliai aukščiau paieškoje, nei ta, kurią savo svetainėse kelia mėgėjai.

Taigi, kaip ir rašytojų pasaulyje, taip ir SEO straipsnių kūrėjų yra labai daug ir pačioje Lietuvoje, bet ar jie kokybiški, parodo pati GOOGLE paieška, kurioje suvedus vieną ar kitą informacijos klausimą, pateikiamas kelių šimtų pasiūlymų sąrašas, iš kurio patiems tenka išsirinkti kokybiški jie ar ne. Nes kokybiški SEO straipsniai yra pateikiami kur kas aukštesnėse paieškos pozicijose, nei mėgėjiškų rašinėlių autoriniai darbai ir kokybiškus galima užsisakyti ČIA. Todėl taupydami SEO tekstų pagalba turėtumėte žinoti, kad ne kokybė ir GOOGLE sistemos nėra vertinama, todėl sutaupę SEO tekstų rašymo srityje galite prarasti taip Jums svarbias pozicijas paieškos sistemose ir tikrai kaltinti nebus ko, nes tekstai už 10 litų, naudos duoda kaip už 0 Lt. Nepamirškite to ir rinkitės tik kokybę!

SEO tekstai privalo būti parašyti pagal visus GOOGLE paieškos sistemoms keliamus raštvedybos bei techninius reikalavimus. Tad vertėtų susimastyti, ar gimnazistas, rašinėlius rašantis dešimtukams, ar studentas, kuris yra referatų meistras gali kokybiškai parašyti SEO tekstą, kuris bus tinkamai įvertintas GOOGLE paieškos. Manau, kad ne, nes nei gimnazistas, nei studentas dėliojantis tekstų karpinius iš kitų straipsnių ar knygų nežino tų smulkmenų ir tų reikalavimų, kuriuos kelia pats GOOGLE ir kurie keičiasi jei ne kasdien, tai kas mėnesį tai tikrai. Tad verta susimastyti, ar verta gaišti laiką taupant pinigus nekokybiškam SEO tekstų užsakymui ir tuščiam rezultatų laukimui, jei straipsnį galima užsisakyti pas specialistus, kurie puikiai išmano savo darbą, žino ką daro, nes turi ilgametę patirtį bei pačias naujausias žinias, kurias skelbia GOOGLE pranešimai ir straipsniai dėl SEO.

Straipsnis parašytas: 2014-09-03

1 thought on “SEO straipsniai ir tekstai

  1. Pingback: SEO straipsniai rašomi pagal GOOGLE rekomendacijas | Pigios kelionės, keltų ir lėktuvų bilietu

Comments are closed.