Posts by Category: Statyba

Renkamės stogo langus – ko nepraleisti?

March 20, 2018

Renkamės stogo langus – ko nepraleisti?

Jei turite palėpę, tokiu atveju ją nesunku bus paversti darbo ar poilsio zona, o stogo langai yra vienas svarbiausių akcentų.  Būtent jie suteiks palėpei jaukumo, o svarbiausia – užtikrins natūralų dienos šviesos srautą. Tačiau stogo langų pasirinkimas nėra lengva užduotis kai renkamės – kad pasirinktumėte tinkamiausius, teks nemažai paplušėti, kadangi kriterijų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, ne tik jau ir mažai.

Naudinga pasidomėti:

Gamintojas

Šiandien prekyboje galima rasti įvairių gamintojų stogo langų. Vienų gamintojų produkcija yra vertinama už kokybę, antrų – už estetiškumą, trečių – už patrauklias kainas. Taigi, pirkdami gaminius, būtinai pasidomėkite ir tuo, kas jį gamino.

renkamės

Rankenos padėtis

Rankenos padėtis yra dar vienas dalykas, į kurį taip pat svarbu atkreipti dėmesį perkant tokio pobūdžio gaminį, kadangi nuo to, kur yra įmontuota ši detalė, priklausys ir tai, ar bus patogu naudotis stoglangiu.

Dizainas

Stoglangis yra viena geriausiai matomų palėpės vietų, todėl puikaus dizaino stogo langas gali tapti pagrindiniu jos akcentu ir papuošti visą erdvę, suteikti jai ekspresijos. Taigi, gaminio dizainas yra dar vienas veiksnys, į kurį taip pat svarbu atkreipti dėmesį.

Kaina

Dar vienas kriterijus, į kurį taip pat svarbu atkreipti dėmesį yra kaina. Nesunku pastebėti, kad arpekas.lt stoglangiai kainuoja skirtingai. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog langai stogams iš arpekas.lt kainuoja  daugiau nei įprasti, tačiau tai dar nereiškia, kad jų kaina yra ypač didelė:  kokybiški stoglangiai pigau taip pat yra vienas tų variantų, kurį galite rinktis. Be to, jei jums yra reikalingas ne vienas, o bent keli stogo langai, tai kaina gali išaugti kelis kartus.

Montavimas

Stogo langus reikia ne tik įsigyti, bet ir sumontuoti. Vis dėlto, šis procesas reikalauja išskirtinių žinių, todėl prekybos vietoje iš karto vertėtų pasiteirauti ir apie tai, kas suteiks montavimo paslaugas.

Technologijos

Šiandien langų gamybai yra pasitelkiamos modernios technologijos, o tai reiškia puikius rezultatus ir tam tikras gaminio savybes. Taigi, prieš jį įsigydami, pasidomėkite, kokias technologijas pasitelkus jis buvo pagamintas – tai gali lemti tam tikras savybes.

Mediniai, plastikiniai ar aliuminiai?

Langų pramonė šiandien plečiasi vis labiau, todėl gali pasiūlyti vis daugiau įvairų sprendimų. Ne išimtis yra ir žaliavos, iš kurių gaminami langai. Savaime suprantama, svarbiausia iš jų yra stiklas, tačiau ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir rėmai. Pastarieji gali būti gaminami iš medienos, plastiko bei aliuminio ir kiekvienas pasirinkimas turi savitų privalumų. Taigi, belieka tik pridurti, kad prieš pasirinkdami langus, turite atsakingai apsvarstyti, kuris pasirinkimas yra geriausias.

785 views

Statybinių blokelių savybės – ARKO

March 10, 2018

Statybinių blokelių savybės – ARKO

Galima tik patvirtinti faktą, jog Arko blokeliai yra statyboms skirtas pasirinkimas, kuris turi labai daug puikių savybių. Pirmoje šio teksto dalyje (http://blogout.lt/kokios-blokeliu-savybes-arko/) jau pristatėme ne vieną savybę, kurią turi šie blokeliai, tačiau tai – dar tikrai ne visi teigiami šio pasirinkimo aspektai.

Žemas gaisrinis pavojingumas

Kalbant apie namų statybas, ypač aktualiu dalyku tampa ir jų saugumas, kurį užtikrinta galima įvairiais aspektais. Vienas iš jų yra gaisrinis saugumas. Jį užtikrinti galima įvairiais būdais, o vienas patikimiausių – statybų metu naudoti nedegias medžiagas. Arko statybinių blokelių savybės yra būtent tokios, kurios ypač vertinamos.

statybinių

ARKO M18 blokeliai

Tankis kg/m3 1210 ÷ 1400
Vidutinis stipris gniuždant N/mm2 10,6 ÷ 17,5
Normalizuotas stipris gniuždant Stiprio klasė 10; 15
Šilumos laidumo koeficientas λ 10 W/(m·K) 0,68
Garso izoliacija* dB 53
Atsparumas šalčiui, konstrukcinis 50 ciklų stipris nesumažėjo
Drėgnis % 3,5 ÷ 5,0
Įmirkis % ≤ 18
Vandens garų pralaidumas garų difuzijos koeficientas 5/10
Degumas klasė A1, nedegi
Atsparumas ugniai** min ≥ 240
Matmenų tikslumas mm ± 1 mm
Svoris kg 17,20
Vnt. skaičius m2 naudingos sąnaudos su 3mm mūro siūle 14,73
Vnt. skaičius m3 naudingos sąnaudos su 3mm mūro siūle 80,46
Vnt. skaičius ant padėklo vnt. 60

ARKO M24 blokeliai

Tankis kg/m3 1310 ÷ 1500
Vidutinis stipris gniuždant N/mm2 11,4 ÷ 17,5
Normalizuotas stipris gniuždant Stiprio klasė 10; 15
Šilumos laidumo koeficientas λ 10 W/(m·K) 0,68
Garso izoliacija* dB 56
Atsparumas šalčiui, konstrukcinis 50 ciklų stipris nesumažėjo
Drėgnis % 3,5 ÷ 5,0
Įmirkis % ≤ 18
Vandens garų pralaidumas garų difuzijos koeficientas 5/10
Degumas klasė A1, nedegi
Atsparumas ugniai** min ≥ 240
Matmenų tikslumas mm ± 1 mm
Svoris kg 23,20
Vnt. skaičius m2 naudingos sąnaudos su 3mm mūro siūle 14,73
Vnt. skaičius m3 naudingos sąnaudos su 3mm mūro siūle 60,59
Vnt. skaičius ant padėklo vnt. 45

Žemas vandens įgeriamumas

Dar viena teigiama šių blokelių savybė yra žemas vandens įgeriamumas. Ši savybė yra svarbi dviem aspektais – tiek statybų metu, tiek jau baigus statybų procesą. Pirmuoju atveju žemą vandens įgeriamumą turintys gaminiai užtikrina, kad bus išvengta sukibimo su mūrijimo skiediniu, antruoju atveju – blokeliais neįgers per daug drėgmės, tad bus galima greitai atlikti apšiltinimo darbus.

Be to, jei pagal šį aspektą lygintume Arko bei akyto betono blokelius, matytume, kad pirmasis pasirinkimas yra žymiai geresnis.

Šiluminė inercija

Kuomet gyvename krašte, kuris mus lepina ir karštomis vasaros, ir skruostus žnybiančiu šaltuku, labai svarbu rinktis statybines medžiagas, pasižyminčias šilumine inercija. Tai reiškia, jog žiemą šiluma bus sulaikoma, tačiau atėjus karštymečiui patalpos nebus prišildomos iki aukštos temperatūros. Taigi, tokios medžiagos užtikrina, kad namuos bus sveikatai palankus mikroklimatas.

Atsparumas šalčiui

Būtų galima išvardinti ne vieną statybinę medžiagą, kuri nėra atspari šalčiui. Tokiu atveju ji  paprastai sutrūkinėja, ne tik prarasdama puikią pirminę išvaizdą, bet sukeldama daugybę nepatogumų namo šeimininkams. Vis dėlto, šio nemalonaus scenarijaus galima išvengti pasirenkant šalčiui atsparias statybines medžiagas, tad šie blokeliai yra vienas iš tų pasirinkimų, kuris tikrai pateisins  šį lūkestį.

Patraukli kaina

Na, o be visų išvardintų savybių, svarbu paminėti ir dar vieną. Tai – ypač patraukli šio gaminio kaina. Kaip matote, perkistatai.lt Arko blokeliai turi ypač daug puikių savybių, tad, kaina, kurią teks už juos mokėti, yra tikrai nedidelė.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad visada svarbu atsakingai įvertinti ir savo  lūkesčius ir rinktis tik juos galinčią pateisinti prekę. Kaip suprasti, ar jums reikia šių statybinių blokelių? Jų tikrai jums reikia, jei jums svarbu šilumos išsaugojimas, šiluminė inercija, atsparumas šalčiui, ekologiškumas, garso izoliacija, tvirtumas bei stiprumas.

1357 views

Tobulos stogo dangos savybės

February 08, 2018

Tobulos stogo dangos savybės

Kad namą galėtumėte vadinti visiškai įrengtu, vienas svarbiausių darbų, kuris būtinai turės būti atliktas, yra stogo dengimas. Belieka tik pridurti, kad siekiant paties geriausio galutinio rezultato, labai svarbu užtikrinti, kad visos namo dalys būtų tobulos, savaime suprantama, skirtingoms stogo dalims gali būti keliami skirtingi reikalavimai. Na, o kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti tobula stogo danga?

Dekoratyvumas

Kadangi stogas yra viena labiausiai bei greičiausiai pastebimų namo vietų, savaime suprantama, dekoratyvumo kriterijus yra labai svarbus. Taigi, tobula stogocerpes.lt stogo danga turi atrodyti dekoratyviai. Gera žinia ta, kad šis lūkestis bus išpildytas su kaupu – prekyboje gausu puikiai atrodančios stogo dangos.

Naudinga informacija apie cerpes – Stogocerpes.lt

tobulos

Triukšmo nebuvimas

Kai gyvename krašte, kuriame lyja ypač dažnai bei siaučia vėjai, tobula stogo danga turėtų atitikti ir dar vieną kriterijų – ji turėtų nekelti triukšmo. Vis dėlto, ar taip ir bus, nemaža dalimi priklausys nuo jūsų pačių pasirinkimo, kadangi tuo atveju, jei pasirinksite skardinę stogocerpes.lt stogo dangą, gali iš anksto tekti susitaikyti su tuo, kad teks patirti tam tikrų nepatogumų – lyginant su kitų rūšių stogo dangomis, skardinės stogo dangos kelia didžiausią triukšmą. Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kuris ypač vertina ramybę, nesirinkite skardinės stogocerpes.lt stogo dangos – jos tikrai negalėsite vadinti tobula.

Draugiška žmogaus sveikatai ir aplinkai

Mūsų sveikata ir aplinka, kurioje gyvename, yra ypač svarbios, todėl turime jas puoselėti bei saugoti. Vis dėlto, tai padaryti ne visada yra lengva, tačiau gera žinia ta, kad to galime siekti įvairiais būdais. Vienas jų iš – namo statybai rinktis tas medžiagas, kurios yra draugiškos mūsų sveikatai bei aplinkai. Būtent tokia ir turi būti tobula stogo danga – stogocerpes.lt.

Ilgai tarnauja

Kiekvienas, kuris pradeda gyventi naujuose namuose tikisi, kad visos jo dalys tarnaus kaip įmanoma ilgiau ir dar ilgai neteks daryti remonto. Vis dėlto, tai bus įmanoma r ik tuo atveju, jei rinksitės tobulas priemones, skirtas namo statymui arba įrengimui, o perkistatai.lt stogo danga – taip pat ne  išimtis. Taigi, dar viena savybė, kuria turi pasižymėti tobula stogo danga, yra ilgas tarnavimo laikas.

Patraukli kaina

Savaime suprantama, norėtųsi, kad tobula stogo danga turėtų ir dar vieną savybę. Tai – patraukli kaina. Vis dėlto, šis lūkestis ne visada gali būti išpildomas, kadangi pirmiausia tobula stogo danga reiškia kokybę, o tai – kainuoja. Tačiau spalvos nebūtinai vien tik niūrios – jei jūsų šūkis yra renkamės stogo dangą pigiau – cerpes, atminkite, jog tikra yra galimybių surasti kokybišką,  tačiau mažiau kainuojančią stogo dangą.

1044 views

Medinės durys ir langai iš medžio

April 24, 2017

Medinės durys ir langai iš medžio

Gaminiai iš natūralių medžiagų ne tik puošia, bet erdvėms suteikia savitumo bei lengvaus patrauklumo jausmą. Todėl daugelis lietuvių, kurdami savo namų ar verslo erdves dažnai pasirenka natūralias medžiagas – medį ar gaminius iš jo. kelios interjero detalės tai medinės durys ir langai iš medžio. Kas gali būti natūraliau už natūralumą?

Medis – sumedėjęs augalas, kuris, kuris gali būti su spygliais arba su lapais. Gamtoje augantys medžiai yra daugiamečiai, todėl renkantis duris arba langus iš medžio, galima sakyti, renkasi kūrinius prie kurių prisideda ir pati gamta. Tad natūralumą mėgstantys visada pasirinks tokias medžiagas gamybai, kurios nėra brangios, yra natūralios bei ekologiškos ir namams ar biurams suteikia jaukumo.

medinės durys ir langai

Ne veltui gaminiai iš medžio yra populiarūs visame pasaulyje. Langai stiklina savo namus net ir pačios garsiausios žvaigždės. Jos žino, nėra nieko geriau už duris bei langus, kurie yra pagaminti iš natūralių medžiagų – medžio.

Tokių perspektyvų paskatinti, gaminiais iš medžio vysto verslą ir Lietuvos įmonės. Iš šios medžiagos yra gaminami įvairūs baldai virtuvei, miegamojo ar svetainės kambariui skirti baldai, įvairios interjero detalės (spintos, spintelės, komodos ir kiti gaminiai). Iš medžio taip pat yra gaminami ir langai, bei durys. Durų ar langų gamintojų iki krizės buvo begalė, dabar yra likę tik stipriausi ir kurie savo gaminius eksportuoja į užsienio šalis.

Eksportuojančios į užsienį medinius langus ar duris įmonės, jau yra pripažintos tarptautinėje rinkoje, todėl ir lietuviams nereikėtų šios žinutės praleisti pro pirštus. Jei lietuvių gaminama produkcija turi paklausą užsienio šalyse, ypač Europoje, tai reiškia, kad jų kokybe abejoti neverta. Viena iš tokių įmonių, kuri gamina langus ir duris iš medžio yra UAB Langų gama. Jos gaminamus langus naudoja ir juos vertina vokiečiai, prancūzai, olandai ir kitų Europos šalių gyventojai. Internetiniame puslapyje Langai24.lt galite susipažinti su siūloma produkcija iš medžio ir pasidomėti kurios šalys yra jų gaminių vertintojos.

Taigi, kuriantiems jaukius namus ar jaukią darbinę aplinką, specialistai siūlo rinktis gaminius iš medžio. Namuose visada bus natūraliai smagu, todėl dažnai išliks gera nuotaika namiškių rate. O biure, dažnai tvyros natūrali atmosfera, kuri gerins darbingumą ir darbuotojų našumą. Pradėjusiems svarstyti galimybę apie medinius langus ar duris, kreipkitės tiesiogiai į gamintoją ir gaukite pačius geriausius pasiūlymus gaminiams iš natūralios medžiagos – medžio.

Metas rinktis aukščiausios kokybės gaminius!

Naudinga žinoti:

1328 views

Statybos darbai ir būtinos savybės paslaugų teikėjams

October 14, 2016

Statybos darbai ir būtinos savybės paslaugų teikėjams

Statybos darbai: kokios savybės yra būtinos norintiems dirbti šioje srityje?

Statybos darbai

Statybos darbai  – nors apie šią sritį yra kalbama labai daug, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog neretai teigiama, kad toks darbas turi nemažai privalumų ir gali tapti puikiu pasirinkimu daugeliu atvejų. Vis dėlto, būtina pabrėžti dar ir tai,  kad norint dirbti tokį darbą, yra ne viena savybė, kurią reikia turėti. Taigi, kokios savybės yra reikalingos asmeniui, norinčiam dirbti šioje sferoje?

Žinios bei įgūdžiai

Akivaizdu, kad viena svarbiausių savybių, kuri yra reikalinga žmogui, norinčiam dirbti šioje sferoje, yra tokia pat, kaip ir daugeliui kitų žmonių, turintiems norą dirbti bet kurioje kitoje sferoje: žmogus, kurio pageidaujama užsiimti  veikla yra statybos darbai, turi turėti tam reikalingas žinias bei įgūdžius. Kur jų gauti? Tai – jau kitas klausimas, į kurį norint atsakyti, galima pateikti labai daug atsakymo variantų: galite baigti specialius mokymus arba mokytis savarankiškai, o žinių bagažui papildyti – lankytis trumpalaikiuose mokymuose; maža to, patirties galima įgauti lankantis specializuotuose parodose arba bendradarbiaujant su statybos darbus atliekančiais asmenimis. Būtina pabrėžti dar ir tai, jog statybos darbai yra ta sritis, kurioje – nuolat daug kas keičiasi, tad noras tobulėti  – dar viena savybė, kurią taip pat turi turėti žmogus, norintis dirbti šioje sferoje.

Puikus fizinis pasirengimas

Visiems, kurie svajoja apie tokį, būtina ir dar viena savybė. Tai – puikus fizinis pasirengimas.  Net ir tuo atveju, jei niekada neteko iš arti susidurti su statybos darbų atlikimu, ko gero, puikiai žinote, kokius iššūkius tenka patirti ir kokias užduotis tenka atlikti tiems žmonėms, dirbantiems šioje srityje. Ir nors visi darbai, kuriuos reikia atlikti, reikalauja įvairų savybių, akivaizdu, kad puikus fizinis pasirengimas yra viena svarbiausių.

Puikios užsienio kalbos žinios

Kalbant šia tema, svarbu akcentuoti ir tai, jog statybų srities darbuotojai yra vieni patraukliausių specialistų užsienio šalyse. Ne ką mažiau svarbi ir kita detalė – neretai užsienio šalys šiems specialistams gali pasiūlyti kur kas daugiau nei gimtoji šalis, na,  o pastarieji, sužavėti puikiais pasiūlymais, neretai pakelia sparnus. Tokį sprendimą priėmusiems būtina ir dar viena savybė. Tai – puikios užsienio kalbos žinios.

Žinios bei įgūdžiai, puikus fizinis parengtumas bei puikios užsienio kalbos žinios, tai  – savybės, kurias turi turėti kiekvienas, norintis dirbti šioje sferoje. Na,  o tuo atveju, jei pageidaujate turėti nuosavą statybų darbų įmonė, tuomet būtinų  savybių sąrašas bus dar ilgesnis.

Taip pat ieškokite:

3778 views